Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa... više
153.000€ (1 865 €/m²)
Bogoslovija, Palilula, Beograd
Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1.5, 39m2 (terasa 4m2), 1/4, TA, interfon U ponudi za prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda i... više
138.500€ (3 551 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Almaški kraj (Podbara), površine 50 m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od ukupno dva... više
135.000€ (2 596 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 127503, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju dvosoban sredjen dupleks stan u Cara Dusana ulici na sestom... više
169.000€ (2 770 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 119952, PR/, klima, telefon, lokal. Lokal ceo u portalu, pogodan za razne delatnosti. Ima centralnu klimatizaciju i ventilaciju.... više
415.000€ (2 095 €/m²)
Bulevar Evrope, Novi Sad
Agencijski ID: 127979, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban dupleks stan na Bulevaru... više
161.000€ (1 987 €/m²)
Ledine, Beograd
Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2... više
100.000€ (2 083 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 116456, PSUT/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Stan uknjizen kao garsonjera,... više
72.000€ (2 400 €/m²)
Stari Banovci, Stara Pazova
Fenomenalna kuća površine 342m2, grejanje je EG/gas, spratnost PR+I, plac 13a. Na placu postoji bazen, dvorište je pod video nadzorom, postavljen... više
420.000€ (1 228 €/m²)
Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad
Bukovac. Izdvajamo iz ponude novu, neuseljavanu kuću, još uvek sve pod garancijom, koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj... više
188.800€ (1 388 €/m²)
Vojvode Vlahovića, Beograd
Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova... više
122.400€ (3 308 €/m²)
Mirijevo I, Beograd
Agencijski ID: 98894, uknjizen, deljiv, plac. Prelep i ususkan plac,na tromedji izmedju Mirijeva,Visnjicke Banje i Slanaca. Uradjena je priprema... više
4.500€ (2 €/m²)