Za upit dgkanal in rs pronađeno 8404 oglasa

Stan 89,34m2, novogradnja, Nišavski kej

Centar, Medijana, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

205.485€ (2 308 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Salajka, Plitvička , 3.0, 130m2, 390000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno... više

390.000€ (3 000 €/m²)

  • 130m²

PRODAJA, 4.0 STAN NA VRACARU

Vracar, Vracar, Beograd

U srcu Vracara, kod Kalenic pijace savrsen dizajn stana, vrhunski raspored .Nalazi se u zgradi sa liftom sa svega 5 stanova, jedan stan po spratu,... više

670.000€ (5 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 3.sprat

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – 65 m², SA PROSTRANOM TERASOM U PRIZEMLJU! 128.00

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi imamo moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 65 m², koji odlikuju kvalitetna gradnja, odličan raspored i prostrana terasa idealna... više

128.000€ (1 969 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 43.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

78.660€ (1 829 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 2/4 spratova

Kuća, naselje Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran... više

150.000€ (372 €/m²)

  • 403m²
  • 2/3 spratova

Odlična kuća na mirnoj lokaciji

Palilule, Kragujevac, Kragujevac

Kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji, na uglu dve ulice. Nalazi se u blizi TC Big Fashion. Plac je veliki, površine preko 6 ari, pravilnog oblika.... više

275.000€ (1 718 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

NOVA GRADNJA U TOKU – ULOŽITE PAMETNO U VRNJAČKOJ BANJI

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

71.860€ (1 796 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Savremeni Život u Banji – Stan u Izgradnji na Odličnoj Lokaciji

Vrnjačka Banja

55.430€ (1 788 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 167000€

Liman 2, Novi Sad

TROSOBAN STAN , LIMAN II +++Agencijska oznaka 1102336 , cena stana je 167.000 eura + agencijska provizija 3 %. Prodaje se renoviran delimično... više

167.000€ (2 982 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 8/10 spratova

Kuća novijeg datuma kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Ovo je kuća za višečlanu porodicu. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve terase. Na spratu se nalazi... više

150.000€ (436 €/m²)

  • 344m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac u Kragujevcu, u blizni prvog kružnog toka, na ulazu u Kragujevac iz pravc

Industrijska Zona, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, pogodan za izgradnju. Plac je površine 1824 m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište, ali je moguća prenamena... više

270.000€ (148 €/m²)

  • 1824m²