Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više
219.626€ (3 660 €/m²)
Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 1/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više
213.070€ (3 551 €/m²)
Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 3/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više
213.677€ (3 561 €/m²)
Fruška Gora, Fruška Gora
Agencijski ID: 106045, 6a, spratna, 2, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja,... više
278.900€ (1 115 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka 1098092 - CENA 360000+ 3% agencijska provizija. Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili smeštena u mirnoj ulici, na... više
360.000€ (2 666 €/m²)
Višnjica, Beograd
Agencijski ID: 115060, 18a, struja, bazen, klima, terasa(3), uknjizen, nov, novogradnja, parking, dvoriste/basta, montazna. Na prodaju plac... više
385.000€ (4 277 €/m²)
Banjica, Beograd
Na dobroj lokaciji objekat u izgradnji. Planiran završetak radova: april 2026. Sve se radi od vrhunskih materijala. Grejanje: toplplotne pumpe.... više
235.000€ (2 350 €/m²)
Knić, Knić, Knić
Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 8.000 e. Plac je P12. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više
8.000€ (26 €/m²)
Obrenovac, Beograd
Na prodaju trosoban stan ukupne površine 68 m2, I sprat, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više
115.000€ (1 691 €/m²)
Temerin
Na prodaju dvosoban stan u Temerinu, u ulici Novosadskoj, površine 53m². Ovaj stan predstavlja odličnu priliku za kupovinu kada je u pitanju... više
91.670€ (1 729 €/m²)
Vranje
Na prodaju zemljište sa idelanom lokacijom u Suvom dolu. Katastarska parcela 970/1, katas. opština SUVI DOL Površina je 3000m2, sa direktnim... više
87.000€ 0 €/m²)
Gabrovačka reka, Palilula, Niš
Na prodaju plac u Gabrovačkoj reci. Plac se nalazi 190 m2 od asfaltnog puta, pogodan za gradnju porodične kuće. Plac je poljoprivredno zemljište,pravougaonog... više
15.000€ (13 €/m²)