Za upit dgkanal in rs pronađeno 8404 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 159000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV.... više

159.000€ (2 944 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 54m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Adice, Pavla Bakića, 3.0, 104m2, 350000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 126845, 6a, spratna, uknjizen, garaza, dvoriste/basta. Prodaje se kvalitetno gradjena lepa porodicna kuca u mirnom naselju Adice... više

350.000€ (3 365 €/m²)

  • 104m²

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 250m2, 360000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 113904, spratna, terasa, garaza, parking. Kuca se nalazi na Klisi, (Gornje livade.) na uglu dve ulice. Ima 6 spava ih soba, dve... više

360.000€ (1 440 €/m²)

  • 250m²

Poljoprivredno zemljište sa nedovšenim objektima 171m2 + 111m2 , 3ha, Konatic

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno i građevinsko zemljište površine 3 ha u Konaticama Zemljište je pogodno za sve poljoprivredne kulture. Na parceli... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 100m2, 235000 EUR

Banjica, Beograd

Na dobroj lokaciji objekat u izgradnji. Planiran završetak radova: april 2026. Sve se radi od vrhunskih materijala. Grejanje: toplplotne pumpe.... više

235.000€ (2 350 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²

Trosoban stan 68 m2, I sprat, Obrenovac – centar 115.000e

Obrenovac, Beograd

Na prodaju trosoban stan ukupne površine 68 m2, I sprat, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

115.000€ (1 691 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Slavija - Vojvode Milenka, 310m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Prodaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na... više

750.000€ (2 419 €/m²)

  • 310m²
  • Prizemlje

Šabac - Krsmanovača, 786.35ari

Centar, Šabac

Šabac - Krsmanovača građevinsko zemljište, 786.35 ari, voda, struja, kanalizacija Izuzetan plac na samo 1km od Šapca, 80km od Beograda i samo... više

5.897.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC NOVI SAD, 515000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 7089816 - Njiva na lokaciji Veliki Rit blizu Auto puta katastarska opština Novi Sad III. Po Urbanizmu svi objekti u obuhvatu... više

515.000€ (147 €/m²)

  • 3499m²

Stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini... više

150.000€ (1 442 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • 3/3 spratova

Čukarica, Železnik, Dimitrija Sabova, Zemljište, 479ari, 75000 EUR

Železnik, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište - formiran građevinski plac u Železniku u ulici Dimitrija Sabova površine 479m2. Prema DPU plac pripada celini... više

75.000€ (156 €/m²)

  • 479m²

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na Detelinari - 68m2

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Detelinara, površine 68 m². Stan se nalazi na drugom spratu moderne stambene... više

242.760€ (3 570 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2.sprat