Za upit dgkanal in rs pronađeno 8406 oglasa

Plac 46 ari, Drazevac, Obrenovac, 46000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Opis Na prodaju građevinski plac površine 46.24 ara u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima... više

46.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

HRAM, LUKS, 4.0 STAN + BASTA

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 149m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište, 53 ara, Obrenovac-Zvečka, 7.500€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 53 ara u Zveckoj kod Obrenovca. • Parcela poseduje ulaz sa asfaltnog puta. • Na par... više

7.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čajetina, Čajetina, , 4.0, 99m2, 130000EUR

Čajetina, Čajetina

Agencijski ID: 111092. Prodaje se kuca, 99m2, na Zlatiboru. U donjoj etazi sadrzi hodnik, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, kupatilo i ostavu.... više

130.000€ (1 313 €/m²)

  • 99m²

Plac za izgradnju 505 m2 - Opornica kod Kragujevca

Opornica, Kragujevac, Kragujevac

Opornica kod Kragujevca, na prodaju plac u mirnoj ulici. Nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola, smešten je plac površine 505 m2, pogodan... više

16.000€ (31 €/m²)

  • 505m²

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA – DRENOVAČKI PUT, KRAGUJEVAC – 106 ARI, O

Dragobraća, Kragujevac

Prodaje se parcela na Drenovačkom putu u Kragujevcu, na samo 100 metara od pristupne saobraćajnice planirane trase severne obilaznice, čiji... više

530.000€ (50 €/m²)

  • 10600m²

Palilula, Krnjača, Zage Malivuk , Zemljište, 6000ari, 300000 EUR

Krnjača, Beograd

Plac se nalazi u blizini raskrsnice Pančevačkog puta i obilaznice za Ovču. Zage Malivuk ka Ovči sa desne strane. Uknjiženo građevinsko zemljište.... više

300.000€ (50 €/m²)

  • 6000m²

Novi Sad, Centar - Ulični lokal ID#8000083

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj lokal čine jedna velika prostorija otvorenog tipa, ostava... više

136.475€ (2 575 €/m²)

  • 53m²
  • Prizemlje

Plac u blizini marketa metro, 65a

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju polovina prostranog placa blizu metro marketa i veterinarske stanice Niš. Površine je 64.98 ari, struja i voda su blizu... više

324.900€ (50 €/m²)

  • 6498m²

Pančevo, Kudeljarski nasip, Skadarska, 9.0, 360m2, 950000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 100276, 38a, spratna, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, pogodan za pp, cela. Kuca iz 90ih odlicne... više

950.000€ (2 638 €/m²)

  • 360m²

Savremena porodična kuća u mirnom kraju Novog Sada

Veternik, Novi Sad

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom i urbanizovanom naselju, nalazi se moderna samostalna kuća površine 255 m², smeštena na placu od 4 ara. Objekat... više

309.000€ (1 188 €/m²)

  • 260m²
  • .sprat

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 4.0, 70m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se cetvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa... više

255.000€ (3 642 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 2.sprat