Za upit dgkanal in rs pronađeno 8406 oglasa

Kuća, Žitorađa

Žitorađa, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2,... više

77.500€ (310 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

STOPIRANA PRODAJA!! KUĆA U SRCU GRADA

Centar, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više

139.000€ (562 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 793100€

Popovica, Sremska Kamenica

Prelepa kvalitetno građena kuća sa reprezentativnim pogledom na Novi Sad i Dunav+++Agencijska oznaka 3091031 ,Sremska Kamenica , Popovica ,... više

793.100€ (2 044 €/m²)

  • 388m²

Topola, Gradske Lokacije, Karađorđeva, 3.0, 101m2, 150000EUR

Gradske Lokacije, Topola

Agencijski ID: 128111, 4a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, podrum, stambeno-poslovna. Lepa i kvalitetna... više

150.000€ (1 485 €/m²)

  • 101m²

Barajevo, Glumčevo brdo, Vucinac, 13.0, 770m2, 494500EUR

Glumčevo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 54351, 60a, spratna, 1, struja, kanalizacija, telefon, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

494.500€ (642 €/m²)

  • 770m²

POSLOVNI PROSTOR! CENTAR!

Sombor

POSLOVNI PROSTOR! Prodaje se atraktivan poslovni prostor ukupne površine 371m², uknjiženo- Magacin П=101м2, Prizemlje П=81м2, Sprat П=118м2... više

216.000€ (582 €/m²)

  • 371m²
  • .sprat

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Bujanovac

Bujanovac

Prodaje se zemljište P- 1532m2, katastatska opština Karadnik, opština Bujanovac. Parcela izlazi na dva puta (magistralni i neasfaltirani) i... više

23.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin - kod Aerodroma Nikola Tesla, plac 215 ara

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Surčin - kod Aerodroma Nikola Tesla Parcela u građevinskoj zoni od 2 ha i 15 ara. Namena: za komercijalne sadržaje. Ima informaciju o lokaciji.... više

10.965.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića, 57m2

Denkova Bašta, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2.0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi... više

239.000€ (4 192 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 8/8 spratova

Prostran porodični stan od 97m² u srcu Obrenovca – samo 200m od gradskog tr

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više

192.000€ (1 979 €/m²)

  • soba
  • 97m²
  • .sprat

Dvosoban stan 46 m², Pantelej, Niš, 3. sprat

Somborska, Pantelej, Niš

Prodaje se funkcionalan stan površine 46m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu... više

101.000€ (2 195 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan u Panteleju, Knjaževačka, 53 m², 3/4 sprat

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se funkcionalan stan površine 53m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu... više

116.600€ (2 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova