Za upit dgkanal in rs pronađeno 8406 oglasa

DUPLEKS 90m², IV sprat, Obrenovac (GARAŽNO MESTO) – 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni... više

125.000€ (1 388 €/m²)

  • soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

lux, brzo useljiv, ima i garažno mesto u garaži ID#5717

Centar, Voždovac, Beograd

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja... više

310.000€ (3 369 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/5 spratova

Rupčine, Stari Lanci, Vodovodska II deo, 6, 14 ari ID#1620

Rupčine, Čukarica, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen plac, oformljena građevinska parcela, smešten u mirnom, zelenilom okruženom delu Rupčina. Plac se nalazi... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Boljevac - 86kvm + 6,16ari

Boljevac, Boljevac

Prodaje se nova porodična kuća Pr+Ptk od 86m2, (u osnovi 100m2) na parceli – građevinsko zemljište od 6a 16m2 u jugo-zapadnom delu Boljevca,... više

99.000€ (1 151 €/m²)

  • 86m²
  • 2/2 spratova

Surčin, Ključ, Majke Angeline bb,tabla 075, 87a, 290000EUR

Ključ, Beograd

Agencijski ID: 129242, uknjizen, plac. Plac ima 87 a,vodi se u katastruse kao zemljiste u gradjevinskom podrucju,njiva 3 klase,po katastru... više

290.000€ (33 €/m²)

  • 8700m²

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva, 143m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 143m2 (terasa 13m2), SUT+PR+I, plac 1,33 ari, EG U ponudi za prodaju komforna i funkcionalna... više

245.000€ (1 713 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća, Žitorađa

Žitorađa, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2,... više

77.500€ (310 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

STOPIRANA PRODAJA!! KUĆA U SRCU GRADA

Centar, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više

139.000€ (562 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar - Višenamenski, ulični lokal ID#8000067

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan, višenamenski, ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja...Ovaj... više

283.250€ (2 575 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 165000€

Liman 3, Novi Sad

LIMAN III, RENOVIRAN , USELJIV, UKNJIŽEN+++Agencijska oznaka 1064930. Cena stana je 165000e +agencijska provizija 3%. Prodaje se odličan dvosoban... više

165.000€ (3 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 3/11 spratova

Parcele u Jovanovcu 46,55 ari

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u Jovanovcu pored auto puta. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi njive druge klase. Polovina zemljišta se nalazi sa... više

81.500€ (17 €/m²)

  • 4655m²

Plac- Drača 31 ar

Drača, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Drači od 31 ara pored glavnog magistralnog puta Kragujevac - Gornji Milanovac. Pogodno za gradnju, plac je poljoprivredno... više

24.000€ (7 €/m²)

  • 3063m²