Za upit dgkanal in rs pronađeno 8409 oglasa

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Prodaja kuće Krnjača – legalizovan objekat, odlična lokacija

Krnjača, Palilula, Beograd

Na prodaju kuća, Palilula – Krnjača, u mirnoj ulici blizu Koteškog i Zrenjaninskog puta. Objekat je legalizovan i sastoji se od tri nivoa sa... više

255.000€ (1 148 €/m²)

  • 222m²
  • Prizemlje

Savski venac, Senjak, Kaćanskog, 4.0, 78m2, 310000EUR

Senjak, Beograd

Agencijski ID: 117133, I/II, klima, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum,... više

310.000€ (3 974 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju funkcionalan kamp u Buljarici, opština Budva – samo 400 metara od

BULJARICA I, Budva

Ušuškan među borovima, u jednoj od poslednjih netaknutih uvala na crnogorskom primorju – Buljarici, nalazi se kamp „Monika & Šuljako“, mesto... više

450.000€ (351 €/m²)

  • 1281m²
  • .sprat

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravl...

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/5 spratova

KUĆA SA TRI STANA!

Nova Selenča, Sombor

KUĆA! Centar-Stara Selenča,porodična kuća na nekoliko minuta od centra grada,u veoma lepoj i širokoj ulici,koja je zadržala duh prepoznatljivosti... više

185.500€ (862 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

LUKSUZNA NOVOGRADNJA, DOM ZDRAVLJA, PENTHAUS, PETI SPRAT, TOPLOTNE PUMPE

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje.... više

227.500€ (1 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 3.0, 57m2, 100000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 121950, V/V, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno... više

100.000€ (1 754 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 5/5 spratova

Prostran porodični stan od 97m² u srcu Obrenovca – samo 200m od gradskog tr

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više

192.000€ (1 979 €/m²)

  • soba
  • 97m²
  • .sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 73m2, 200000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 115387, 7.2a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja. Prodajem stariju kucu od 73m2 od... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 73m²

Deo kuće u blizini Doma zdravlja, 131m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju deo kuće u Blizini Doma Zdravlja, 131m2. Deo kuće koji se prometuje čini polovina suterena koji se sastoji od ulaznog hodnika,višenamenske... više

180.000€ (1 374 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 164800€

Nova Detelinara, Novi Sad

DVOSOBAN STAN , NOVA DETELINARA+++Agencijska oznaka 1062986. Prodaje se prostran dvosoban stan u Rumenačkoj ulici. Stan je bez ulaganja . Stan... više

164.800€ (2 288 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova