Za upit dgkanal in rs pronađeno 8408 oglasa

Novi Beograd, Blok 72 - Vinogradska, 51.21a

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 72 - Vinogradska plac, 51.21 ari, front prema ulici 39 metara, struja, voda, kanalizacija, asfalt Nalazi se na vrlo atraktivnoj... više

1.300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

213.110€ (2 598 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 1/7 spratova

Fruška Gora, Fruška gora, , 7.5, 250m2, 270000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 102327, II/II, video nadzor, pomocni objekti(1), klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

270.000€ (1 080 €/m²)

  • 250m²
  • 2/2 spratova

Plac 25 ari, sa objektom u izgradnji 140m2, Mislođin, Obrenovac - 70.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Na prodaju atraktivan plac od 25.15 ari u Mislođinu, sa započetim objektom površine 140m² koji se sastoji od prizemlja sa garažom i sprata.... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR , USELJIV , UKNJIŽEN STAN,POGLED NA TVRĐAVU. Agencijska oznaka 1101601 . CENA STANA JE 138000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA . Poda je se... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 7/9 spratova

Plac 50 ari, Barajevo, Vranić – 52 000 €

Vranić, Barajevo, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 50,47 ari u Vraniću, opština Barajevo, približnih dimenzija 43x117m. • Plac se nalazi u mirnom... više

52.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 98m2, na 5 ari placa, Zabrezje 140.000e

Zabrežje, Obrenovac, Beograd

Prodaje se porodična kuća u mirnom naselju Zabrežje, Obrenovac Na samo 3 km od centra Obrenovca, u mirnom i porodičnom okruženju, nalazi se... više

140.000€ (1 428 €/m²)

  • 98m²
  • 1/1 spratova

Tivat, Centar, , 1.0, 48m2, 184000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72027, I/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

184.000€ (3 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 51m2, 124558EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129901, III/VI, ulaz mermerni, novogradnja. LIMAN 5 NOVI - *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar... više

124.558€ (2 442 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/6 spratova

Čerević, Opština Beočin - Etno kompleks ID#3000112

Čerević, Beočin, Beočin

Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve,... više

300.000€ (600 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Salajka, Radoja Domanovića, 2.0, 44m2, 140000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 117904, III/, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno moderno opremljen stan, povrsine 43m2 na trecem... više

140.000€ (3 181 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 3.sprat

Plac u Cerovcu kod Kragujevca - površina 16368 m2, poljoprivredno zemljište

Cerovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Cerovcu kod Kragujevca, površine 16368 m2 koji je uknjižen na firmu i u vlasništvu je 1/1. Plac je poljoprivredno zemljište... više

165.000€ (10 €/m²)

  • 16368m²