Za upit dgkanal in rs pronađeno 8407 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

110.500€ (2 511 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/3 spratova

Vračar, Crveni krst, , 5.0, 160m2, 590000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126415, IV/IV, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Bulevar oslobođenja, Jove Ilića, 4.0, 138m2, 455400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129199, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza. Lux penthouse na prestiznoj... više

455.400€ (3 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 138m²
  • 5/5 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 50.68m2, 2.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji,... više

111.496€ (2 229 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 54.44m2, 2.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 54.44m2 u izgradnji,... više

119.768€ (2 217 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/4 spratova

Barajevo, Barajevo, Dvadesetog oktobra, 3.0, 49m2, 55000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni... više

55.000€ (1 122 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Palilula, Borča, Kikindska, 2.0, 55m2, 132000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1... više

132.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Sremčica - Leposavićka, 229m2

Sremčica , Čukarica, Beograd

Čukarica, Sremčica - Leposavićka kuća, 229m2 (dve terase 21m2), SUT+PR+I, CG, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

239.000€ (1 043 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje/1 spratova

Voždovac, Trošarina, Save Maškovića, 4.0, 88m2, 320000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja, nekoliko fakulteta, osnovne škole, obdaništa, sportskog centra, Banjičke šume, više... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 4/8 spratova

Na prodaju kuća od 84m2 i tri lokala u ul. Vožda Karađorđa

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju kuća 84m2 i tri lokala u ul. Vožda Karađorđa. Kuća je starije gradnje, održavana, odrađena spoljna i unutrašnja izolacija. Unutrašnjost... više

257.750€ (3 068 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Novo Naselje, Seljačkih buna, 1.5, 43m2, 116500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju,... više

116.500€ (2 709 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA, UKNJIŽEN JEDNOIPOSOBAN STAN, USELJIV. Agencijska oznaka 1101599. CENA STANA JE 120000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nekretnina se nalazi... više

110.000€ (2 972 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 5/6 spratova