Za upit dgkanal in rs pronađeno 8405 oglasa

Vračar, Krunska, Resavska , 3.5, 96m2, 396500EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 65153, IV/VI, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Lep 3.5 stan sa... više

396.500€ (4 130 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova

NA PRODAJU – VIŠENAMENSKI LOKAL SA DVORIŠTEM I DVA ULAZA

Šumice , Voždovac, Beograd

NA PRODAJU – VIŠENAMENSKI LOKAL SA DVORIŠTEM I DVA ULAZA Mogućnost prenamene u stambeni prostor | Idealna prilika za investiciju Prodaje se... više

550.000€ (1 936 €/m²)

  • 284m²
  • Prizemlje

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

216.622€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 61m2, 183500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Na prodaju plac - Poskurički put

Poskurice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 12,29 ari na Poskuričkom putu, pored samog asfalta. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se gradi na njemu, a ima i... više

50.000€ (40 €/m²)

  • 1229m²

Vračar, centar - Lazarevićeva, 151m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Lazarevićeva 4.0, 151m2 (terasa 6m2 + lođa 3m2), 6/7, CG, lift, interfon, podrum, garaža U ponudi luksuzan stan koji pruža... više

1.200.000€ (7 947 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 151m²
  • 6/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 198450€

Podbara, Novi Sad

PODBARA , NOV, LUX , DVOIPOSOBAN+++Agencijska oznaka 1062672. . CENA 198450E + agencijska provizija 3%Stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak.... više

198.450€ (3 150 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Kuca ili apartman Bački Petrovac

Bački Petrovac

Pametan izbor za stanovanje ili nastavak višegodišnjeg apartmanskog poslovanja uz stalne klijente. U ponudi su dve ekskluzivne kuće sa bazenom... više

390.000€ (1 407 €/m²)

  • 277m²

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 63m2, 85500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više

85.500€ (1 357 €/m²)

  • 4 soba
  • 63m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 321300€

Centar, Novi Sad

Nekretnina koju je nepotrebno opisivati, što će te I po slikama zaključitit a pogotovo kad nekretninu vidite uživo. Adaptirana sa velikim ulaganjem,... više

321.300€ (2 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova

Plac 631m2, Prosek

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac 631m2, na početku Proseka, poljoprivredno zemljište. Plac je lepog, pravilnog oblika, izlazi na asfaltni put, u neposrednoj... više

31.500€ (49 €/m²)

  • 631m²

Porodična kuća u Mokranjčevoj sa četiri stambene jedinice, 350m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi... više

385.000€ (1 100 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova