Dvosoban stan, Novi Sad - Novo Naselje | Prodaja · 43m² · 116.500€
Seljačkih Buna , Novo Naselje, Novi Sad, Srbija
116.500€
2 709 €/m²
Novi Sad, Novo Naselje, Seljačkih buna, 1.5, 43m2, 116500EUR
Tip
Stan
Površina
43 m²
Struktura
2
Grejanje
Centralno
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 2
- Cena
- 116.500€
- Površina
- 43 m² (2 709 €/m²)
- Sprat
- 1
- Ukup. spratova
- 4
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 1493126
Opis
Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju, ulica Seljackih buna. Prvi sprat. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila terase i ostave na terasi. Uknjizen.. U blizini su skola, obdaniste, marketi a oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. Agent Dragan. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Kontakt info
- Agencija
-
BEOCITY NEKRETNINE
- Reg. posrednika br.
- 554
- Kontakt osoba
- Beocity Nekretnine
- Telefon 1
- 060/328-... Prikaži broj
- Telefon 2
- 011/328-... Prikaži broj
- Adresa
- Makenzijeva 22
- Beograd , Srbija
Slične nekretnine
Jednosoban stan NOVI SAD, 110000€
- 110.000€ 41 m2
Novi Sad, Adamovićevo Naselje, , 1.0, 32m2, 110000EUR
- 110.000€ 32 m2
Jednosoban stan NOVI SAD, 115000€
- 115.000€ 46 m2
Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 1.5, 46m2, 115000EUR
- 115.000€ 46 m2
Jednoiposoban stan NOVI SAD, 105000€
- 105.000€ 40 m2