Za upit dgkanal in rs pronađeno 8408 oglasa

Novi Sad, Centar - Renoviran, četvorosoban stan ID#1001004

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan, renoviran, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje.... više

360.500€ (3 081 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 2/4 spratova

Kuća na Mokroj Gori

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju stara kuća na Mokroj Gori od 75 m2 na 18 ari placa. Kuća se nalazi na prelepoj lokaciji pored asfaltnog puta i ima prelep pogled... više

82.000€ (1 093 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Plac u Sopotu, naselje Babe - površina 2143 m2, ostalo građevinsko zemljište

Sopot, Sopot, Beograd

Na prodaju plac u vikend naselju Babe, u Sopotu, površine2143 m2. Plac čine dve parcele, površina 1517 m2 i 626 m2, koje daju celinu površine... više

60.000€ (27 €/m²)

  • 2143m²

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 4.0, 134m2, 385000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116173, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se DUPLEX, 134m2, na Grbavici. + 2 PARKING MESTA. Komforan, svetao, cetvorosoban... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5/5 spratova

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Na prodaju kuća i selu Biljača, opština Bujanovac. Kuća u osnovi ima 93m2, u gabaritu 177m2. Sastoji se od dva sprata. Nalazi se na placu površine... više

33.000€ (186 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Veliki plac sa vikendicom u naselju Sarina Međa

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju je prostran plac površine 21,12 ari u mirnom i lepom naselju Sarina Međa, idealno pozicioniran kako za izgradnju porodične kuće,... više

42.240€ (1 408 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 4.0, 151m2, 215000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131311, 14a, prizemna, klima, terasa, uknjizen, parking. SREMSKA KAMENICA 151 m2, montazna kuca, 4,0 - sobna. Uknjizena. Plac... više

215.000€ (1 423 €/m²)

  • 151m²

Irig, Banja Vrdnik, , 4.0, 144m2, 135000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra,... više

135.000€ (937 €/m²)

  • 144m²

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 77m2, 2200

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119829, VII/VIII, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Stan od 76.66 m2 u zgradi koja je u izgradnji sa kompletnom dokumentacijom... više

220.000€ (2 857 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

NA PRODAJU STAN – Bulevar Jaše Tomića, Novi Sad | 56 m² + dve terase | Cen

Banatić, Novi Sad

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi... više

134.000€ (2 392 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Barajevo, Barajevo, Dvadesetog oktobra, 3.0, 49m2, 55000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni... više

55.000€ (1 122 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Prodaja stana u centru grada – 57 m², prvi sprat, idealan za stanovanje ili

Medijana, Niš

Ovaj prostrani i svetli stan nalazi se u samom centru grada, u neposrednoj blizini AIK banke, što ga čini odličnom investicijom kako za lično... više

145.000€ (2 543 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova