Dedinje, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 149m2 (terasa 20.99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više
774.176€ (5 195 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3.0, 130m2 (terasa 19,66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više
676.000€ (5 200 €/m²)
Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja... više
200.000€ (3 703 €/m²)
Junkovac, Topola, Topola
Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3000 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena... više
14.000€ (4 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom... više
90.000€ (1 698 €/m²)
Čair, Medijana, Niš
U ponudi odličan lokal, sa izdvojenim delom, koji je preuređen namenski u stan. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini Dušanovog Bazara, pešačke... više
196.000€ (1 146 €/m²)
Miljakovac, Beograd
Agencijski ID: 88776, 6a, spratna, 1, struja, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, podrum, moze zamena(),... više
999.000€ (1 998 €/m²)
Škola 13.Oktobar, Ćuprija
Prodajemo prostran i svetao stan površine 93 m² u Ćupriji. Stan je kompletno renoviran i opremljen modernim nameštajem i uređajima, spreman... više
76.000€ (817 €/m²)
Liman 4, Novi Sad
Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više
108.647€ (3 017 €/m²)
Liman 4, Novi Sad
127.000€ (2 953 €/m²)
Centar, Novi Sad
Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više
150.000€ (3 061 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 129902, V/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* - 50,38 m2, u izgradnji. Savrsen raspored i pozicija stana. Povrat PDV.... više
146.102€ (2 922 €/m²)