Za upit dgkanal in rs pronađeno 8405 oglasa

U PONUDI PLAC OD 116,23 ari 72.100 eura

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele... više

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

Kuća sa placem u Surčinu, za adaptaciju

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kuća prizemna za renoviranje na 8 ari placa sa širinom fronta 16 metara i dužinom 50 metara ograđenog dvorišta. Kuća je uknjižena, prazna... više

152.000€ (1 520 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Odličan lokal, sa izdvojenim stambenim delom kod Dušanovog Bazara, 171m2, pri

Čair, Medijana, Niš

U ponudi odličan lokal, sa izdvojenim delom, koji je preuređen namenski u stan. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini Dušanovog Bazara, pešačke... više

196.000€ (1 146 €/m²)

  • 171m²
  • Prizemlje

Rakovica, Miljakovac, Alana Tjuringa, 5.5, 500m2, 999000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 88776, 6a, spratna, 1, struja, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, podrum, moze zamena(),... više

999.000€ (1 998 €/m²)

  • 500m²

Novi Sad, Somborski bulevar, Dalmatinska , 1.5, 53m2, 90000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom... više

90.000€ (1 698 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4/4 spratova

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3000 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3000 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena... više

14.000€ (4 €/m²)

  • 3000m²

Na prodaju stan u Ćupriji

Škola 13.Oktobar, Ćuprija

Prodajemo prostran i svetao stan površine 93 m² u Ćupriji. Stan je kompletno renoviran i opremljen modernim nameštajem i uređajima, spreman... više

76.000€ (817 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 93m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 146102EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129902, V/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* - 50,38 m2, u izgradnji. Savrsen raspored i pozicija stana. Povrat PDV.... više

146.102€ (2 922 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 5/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Kompletno renoviran jednosoban stan u centru!

Centar, Jagodina

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju... više

62.500€ (1 602 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.7... više

98.550€ (2 142 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.1... više

93.400€ (2 075 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/4 spratova