Za upit dgkanal in rs pronađeno 8408 oglasa

Prodaje se kuća u Rumenki, 145m2, 13a

Rumenka, Novi Sad

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, u jednoj od glavnih ulica u Rumenki. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični... više

203.999€ (1 406 €/m²)

  • 145m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju trosoban stan – 64 m², Obilićev venac, Niš

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan... više

162.500€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 5/7 spratova

Građevinsko zemljište, 83 ara, Skela, Obrenovac - 37.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 82.86 ari, smešten u mirnom delu naselja Skela. Idealno za izgradnju porodičnih kuća, vikendica ili investicionih objekata.... više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

158.382€ (4 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

222.195€ (3 898 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

675.685€ (3 652 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 185m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

346.082€ (3 761 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

252.106€ (3 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

435.245€ (3 752 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

166.432€ (4 059 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

LUKSUZAN SESTOSOBNI PENTHOUSE

Sumice, Vozdovac, Beograd

Nesvakidasji penthaus u neposrednoj blizini parka I sportskog centra Sumice, koji se prostire na impozantnih 250m2 u jednom nivou, dvostrano... više

800.000€ (3 200 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 250m²
  • 8.sprat