Za upit dgkanal in rs pronađeno 8404 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

222.195€ (3 898 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

675.685€ (3 652 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 185m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

346.082€ (3 761 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

252.106€ (3 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

435.245€ (3 752 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

166.432€ (4 059 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Plac u Žunju 11,6 ari

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera , koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko.... više

25.000€ (21 €/m²)

  • 1160m²

Savski venac, Dedinje, , 3.0, 81m2, 430000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

430.000€ (5 308 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

Renoviran stan na mirnoj lokaciji – spreman za useljenje

Tabane, Jagodina

U ponudi je šarmantan stan površine 41 m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji, savršen za one koji žele udoban život u gradu, ali i sigurnu... više

50.000€ (1 219 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA JEDNOSOBNOG STANA

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja jednosobnog stana u Vrnjačkoj Banji površine 48,62m², u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u prirodnom okruženju, uz savršen balans... više

82.700€ (1 722 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Avala, , 4.5, 230m2, 800000EUR

Avala, Beograd

Agencijski ID: 126187, 14a, struja, bazen, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

800.000€ (3 478 €/m²)

  • 230m²

Direktna prodaja - Vrdnik Residence

Centar, Vrdnik

Direktna prodaja bez provizije. Vrdnik Residence se nalazi u širem centru Vrdnika na padinama Fruške Gore, okružen vinogradima, manastirima... više

77.900€ (1 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova