Za upit dgkanal in rs pronađeno 8404 oglasa

Hit cena!!! Prodaja stana sa garažnim mestom, Vašarište, Kragujevac

Vašarište, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Vašarište. Planirani završetak radova je do kraja ove godine, što kupcu pruža... više

135.000€ (2 755 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 6/7 spratova

Renoviran stan na mirnoj lokaciji – spreman za useljenje

Tabane, Jagodina

U ponudi je šarmantan stan površine 41 m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji, savršen za one koji žele udoban život u gradu, ali i sigurnu... više

50.000€ (1 219 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Oglas

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 21.29 ari, ravnog terena, sa starom kućom u mestu Grabovac, udaljen svega 7,5 km od Obrenovca. Infrastruktura i pogodnosti:... više

49.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju stan u srcu grada – sve bukvalno pred vašim vratima!

Centar, Jagodina

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja... više

81.184€ (1 623 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 9/9 spratova

Centar, Jagodina

84.128€ (1 617 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 9/9 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

139.586€ (2 288 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

249.962€ (2 272 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

137.388€ (2 289 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

152.071€ (2 269 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 1/4 spratova

Širi centar, Pančevo

130.570€ (2 290 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

186.174€ (2 270 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

147.267€ (2 301 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova