Za upit Detelinara pronađeno 147 oglasa

Novi Sad, Detelinara, Tarasa Ševčenka, 2.0, 68m2, 238000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 128738, II/, lift, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

238.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 2.sprat

Kuca na prodaju Novi Sad-Detelinara

Detelinara, Novi Sad

Prodajemo kuću, ukupne površine 224 m2, na Detelinari, Avijatičarsko naselje. Na parceli od 421 m2 su četiri stambene jedinice, objekti su građevinski... više

250.000€ (1 116 €/m²)

  • 224m²

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000500

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Izdvajamo iz ponude odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog... više

195.700€ (3 156 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Kornelija Stankovića, 3.5, 64m2, 149990EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131779, V/, klima, lift, uknjizen, parking. Na prodaju odlican troiposoban duplex stan u Kornelija Stankovica ulici na petom... više

149.990€ (2 343 €/m²)

  • 4 soba
  • 64m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 4.0, 150m2, 308000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 114219, V/VI, klima, lift, terasa(2), uknjizen. ELITNI LUX DUPLEX, 150m2, OSTAVLJA BEZ DAHA. SAMO U BEOCITY! Sav namestaj radjen... više

308.000€ (2 053 €/m²)

  • 4 soba
  • 150m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Cankareva, 2.0, 46m2, 126000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao i dvorisno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Veselinovića, 3.0, 95m2, 141000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131304, VI/VI, dupleks, lift, terasa. HITNO!!! HITNO!!! SAMO U BEOCITY! LUX NOVA DETELINARA - HITNA PRODAJA! EXTRA DUPLEX. LIFT... više

141.000€ (1 484 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 60m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130779, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 3,0-ban stan 60 m2, LUX STEPENISTE - okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket.... više

174.000€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen jednosoban stan ID#1001204

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen, svetao jednosoban stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizina Novosadskog sajma,... više

97.850€ (3 494 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 5.0, 145m2, 260000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 98546, V/V, dupleks, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Stan u dva nivoa, 5. sprat 100 metara kvadratnih, a u... više

260.000€ (1 793 €/m²)

  • 5 soba
  • 145m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Branka Bajića, 4.0, 111m2, 277500EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 120377, III/. Prodaje se komforan dupleks stan povrsine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom, sa odlicnim rasporedom... više

277.500€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Rumenačka , 3.5, 100m2, 189999EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118438, VI/, lift, terasa, uknjizen, parking. Odlican troiposoban dupleks u mirnom dvorisnom okruzenju – bez saobracajne buke! Prodaje... više

189.999€ (1 899 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 6.sprat