Za upit cetvorosoban stan Beograd Centar pronađeno 118 oglasa

Odličan dupleks na Voždovcu površine 118 m²

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

Funkcionalan dupleks površine 120 m², koji se nalazi u mirnom delu Voždovca, odmah pored dečijeg igrališta i zelenih površina.Stan se nalazi... više

284.000€ (2 406 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 118m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN NA VRACARU

Vracar, Vracar, Beograd

U srcu Vracara, kod Kalenic pijace savrsen dizajn stana, vrhunski raspored .Nalazi se u zgradi sa liftom sa svega 5 stanova, jedan stan po spratu,... više

670.000€ (5 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 3.sprat

LUX novogradnja 4.0 153m2 504900e

Voždovac, Beograd

Prodaje se četvorosoban stan lux novogradnja na Voždovcu Vojvode Stepe preko puta škola i vrtiċa na samo 6 km od centra grada, Posebna pažnja... više

504.900€ (3 300 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 153m²
  • 7./9 spratova

Savski venac, Belgrade Waterfront - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan), 1

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan) - A Haven of Quality Living! 4.0, 109m2 (two terraces 11m2), 12/17,... više

770.000€ (7 064 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 12/17 spratova

Voždovac, Autokomanda - Esad Pašina 176m2

Bioskop Voždovac, Voždovac, Beograd

4.0, 176m2(dve terase 8m2), 2/3, EG, interfon, internet, ktv, klima. Esad Pašina ulica nalazi se u centralnom delu opštine Voždovac, kraju... više

450.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 176m²
  • 2/3 spratova

Odlican, renoviran 4.0 stan sa terasom od 26m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada... više

264.000€ (3 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • vp/6 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Mijodraga Mijovića Kanta, 3.5, 84m2, 165000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 129962, NPR/III. Odlicna lokacija. Centralni deo Mirijeva, a u tihoj mirnoj ulici. Sve potrebno je u neposrednoj blizini. Stan... više

165.000€ (1 964 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 100m2, 245000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123274, I/X, lift, francuski balkon, telefon, terasa(2), uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Na prodaju stan od 100... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 1/10 spratova

Zemun, Meandri, Zagorska, 3.5, 70m2, 200000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više

200.000€ (2 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Mirijevo 3, , 4.0, 103m2, 235000EUR

Mirijevo Iii, Beograd

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjizen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodicni stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajucom... više

235.000€ (2 281 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Marčanska , 4.0, 197m2, 485000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park.... više

485.000€ (2 461 €/m²)

  • 4 soba
  • 197m²
  • 2/2 spratova

Stan Surčin 133m2, u dva nivoa u novoizgrađenoj lux zgradi sa 3 zasebna ulaza

Surčin, Beograd

Stan Surčin 133m2, u dva nivoa u novoizgrađenoj lux zgradi sa 3 zasebna ulaza U donjem nivou stana se nalazi veliki dnevni boravak sa terasom,... više

280.000€ (2 105 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • Prizemlje/1 spratova