Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

Dvosoban stan 44.26m², III sprat, Obrenovac (CENTAR) - 88.520€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.520€ (2 011 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3.sprat

Plac 4 arа, Barajevo, Vranić – 8 000€

Vranić, Barajevo, Beograd

Na prodaju građevinski plac u u Vraniću, opština Barajevo, na oko 2km udaljenosti od centra Vranića, škole, apoteke, ugostiteljskih objekata.... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 29 ari, Urovci, Obrenovac – 23.200€

Urovci, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac 29ari u Urovcima, u neposrednoj blizini Šabačkog puta. Plac je pravugaonog oblika, izlazi svojim zadnjim delom na potok, koji... više

23.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 54 ara, Stubline, Obrenovac - 40000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 54,38 ari, smešten na lepom i mirnom mestu. Dimenzije placa su približno 18 x 300 metra. Na oko 700 m, nalaze se centar... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište 25 ari, Zvečka, Obrenovac – 42000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom području u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 25.19 ari. • Nalazi se na mirnom I lepom mestu, pogodnom... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište 75 ari, Obrenovac, Zvečka

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 75 ari u selu Zvečka, nedaleko od Obrenovca. Dobrog kvaliteta, pogodno za sve kulture. Postoji... više

75.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvoiposoban stan u izgradnji 61, 42 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 104.720 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 61,42 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

104.720€ (1 716 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Građevinski plac 91 ar, Barič, Obrenovac - 59.900€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac u Bariču, površine 90,87 ari. Plac se nalazi uz asfaltni put, u naseljenom, mirnom kraju. Ka svom zadnjem delu plac... više

59.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Pinosava, Pinosava, Zemljište, 850ari, 55000 EUR

Pinosava, Beograd

Voždovac, Pinosava, parcela od 8.5 ari, građevinsko zemljište. Lokacijski se nalazi u donjem delu naselja na oko 2,5 km od skretanja za Avalu... više

55.000€ (64 €/m²)

  • 850m²

Grocka, Boleč, 22 decembra , Zemljište, 1050ari, 55000 EUR

Boleč, Beograd

Boleč, građevinska parcela od 10,5 ari. Dimenzije placa 14m x 84m, blag nagib ka ulici. Parcela izlazi direktno na asfaltiranu ulicu 22 decembra.... više

55.000€ (52 €/m²)

  • 1050m²

Barajevo, Vranić, Ibarska magistrala, 4.0, 120m2, 44000EUR

Vranić, Beograd

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

44.000€ (366 €/m²)

  • 120m²