Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

Poljoprivredno zemljište 71 ar, Obrenovac, Stubline – 7 100 €

Stubline, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 71 ar u Stublinama. • Pogodan za sve poljoprivredne kulture. • Lokacija: Na oko 1 km od asfaltnog... više

7.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Mladenovac, Velika Ivanča, Prevalska, 104a, 62000EUR

Velika Ivanča, Beograd

Agencijski ID: 121563, struja, uknjizen, deljiv, plac. Na prodaju plac u selu Velika Ivanca , povrsine 104 ara . Sastoji se od dve parcele oznacene... više

62.000€ (5 €/m²)

  • 10400m²

Plac 86 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 88.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište u građevinskom rejonu u mestu Mala Moštanica, površine 86 ari. Lokacija: • 8 km od Obrenovca • 4,5 km od... više

88.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Beograd-Kosmaj, Drlupa, Živanove Livade, Šuma 47a

Kosmaj, Beograd

Beograd-Kosmaj, Drlupa, Živanove Livade Šuma 47a Na prodaju šuma površine 47 ari, smeštena u naselju Drlupa na Kosmaju, u mirnom i prirodnom... više

22.000€ (4 €/m²)

  • 4675m²

PRODAJA, GARSONJERA , BRACE JERKOVIC

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

Stan se nalazi u urednoj i odrzavanoj zgradi bez lifta, u nadogradjenom delu iznad koga se nalazi potkrovna etaza. Stan je svetao, severo-zapadno... više

92.500€ (2 983 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 5.sprat

Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka, 66m2

Dobanovci, Surčin, Beograd

Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka 3.0, 66m2, 2/2, TA, parking U ponudi je sunčan i svetao stan u kući, u centru Dobanovaca. Po strukturi je... više

99.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA, GARSONJERA KOD VOZDOVACKE CRKVE

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Prodaje se funkcionalna garsonjera u samom centru Vozdovca , kod Vozdovacke crkve. Stan se nalazi u odrzavanoj zgradi sa obezbedjenim parkingom... više

85.000€ (4 047 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Voždovac, Jove Ilića, Jove Ilića, 13m2, 35000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131168, struja, uknjizen, garazno mesto. Garazno mesto u novoj zgradi u ulici Jove Ilica , 2 nivo, 13kvm, ulaz iz ulice Jove... više

35.000€ (2 692 €/m²)

  • 13m²

Čukarica, Bele vode, Palisadska drugi deo , 2.0, 38m2, 71000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi... više

71.000€ (1 868 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/3 spratova

Gradjevinski plac Stojnik-Sopot

Sopot, Beograd

Građevinski plac, sa izvedenim priključkom za vodu. .. Plac je na ulazu u Stojnik, udaljen od glavnog puta 80m. Prilazni put je širine 5m ...... više

45.900€ (27 €/m²)

  • 1700m²

Prodaja lokala u TC Milenijum

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

Prodaje se lokal u trznom centru Milenijum na -1 nivou. Lokal je odmah useljiv, uknjizen 1/1. više

42.000€ (3 500 €/m²)

  • 12m²
  • Suteren.sprat

Mladenovac, Vlaška, Oplenačka, 3.5, 100m2, 100000EUR

Vlaška, Beograd

Agencijski ID: 129778, 14a, prizemna, pr, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam kucu... više

100.000€ (1 000 €/m²)

  • 100m²