Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7498 oglasa

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 62m2 , 2T , 170000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Ohridska, 2.5, 62 m2 sa lodjom i terasom, XI od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 11.sprat

Kompletno luks namešten , Ivana Mičurina ID#5694

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji.... više

120.000€ (3 529 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/8 spratova

ZEMUN KARADJORDJEV TRG 158m2 , 350000e

Karadjordjev Trg, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Karadjordjev trg, 22. oktobra, 5.0, 158 m2, bez terase, IV i V od V spratova, dupleks, norveski... više

350.000€ (2 215 €/m²)

  • 5 soba
  • 158m²
  • 4.sprat

Kuća Podvinik 100m2, 5ari plac.

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom... više

184.000€ (1 000 €/m²)

  • 184m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 54m2, 154000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 116808, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Prodaje se stan, 54m2, na Podbari u delu blizu Keja. Plan:... više

154.000€ (2 851 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/7 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 2

Centar, Jagodina

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 6/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 2

Centar, Jagodina

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1/7 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Šumatovačka 61m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.0, 61m2, VPR/4, CG, Lux, klima, interfon, internet, ktv, mogućnost zakupa garažnog mesta Čubura je stari, centralni, deo opštine Vračar,... više

420.000€ (6 885 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • vp/4 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Zabranska, 5.5, 250m2, 323000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 120215, 1a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking,... više

323.000€ (1 292 €/m²)

  • 250m²