Zemun (kalvarija), Beograd
Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više
21.000€ (1 750 €/m²)
Zemun (kalvarija), Beograd
Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više
19.700€ (1 641 €/m²)
Zemun (kalvarija), Beograd
Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više
20.000€ (1 666 €/m²)
Blok 29, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 29 - kod Arene, Bulevar Zorana Đinđića lokal, 30m2, prizemlje Na prodaju lokal – Novi Beograd, kod Arene Na odličnoj lokaciji... više
108.000€ (3 600 €/m²)
Čubura, Vračar, Beograd
3.0, 56m2, SUT/4, novogradnja, EG, interfon Vračar je centralna, najmanja i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim istorijskim,... više
168.000€ (3 000 €/m²)
Obilićev venac, Medijana, Niš
Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine... više
190.550€ (2 575 €/m²)
Višnjička Banja, Palilula, Beograd
Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića 4.0, 113m2 (lođa i zastakljena terasa 31m2), CG, lift, 4/5, telefon, interfon, KATV,... više
300.000€ (2 654 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Prodaje se luksuzan i izuzetno prostran stan u samom centru Niša, ukupne površine 163m², smešten na drugom spratu kvalitetne stambene zgrade.... više
315.000€ (1 932 €/m²)
Gradska Bolnica, Zvezdara, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Gradska bolnica, Cingrijina, 4.0, 104 m2 sa zastakljenom terasom, III od VI spratova, cg, lift, interfon,... više
348.000€ (3 346 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više
80.930€ (1 973 €/m²)
Đurđevo brdo, Jagodina
Plac na Đurđevom brdu, gradsko-građevinsko zemljište. Prilaz placu makadam. više
8.000€ 0 €/m²)
Crveni Krst, Zvezdara, Beograd
Prodajemo luksuzan cetvorosoban stan na odlicnoj lokaciji, u najlepsem delu Crvenog krsta na Vracaru. Nalazi se na izdvojenoj mikrolokaciji,... više
730.000€ (4 055 €/m²)