Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7475 oglasa

Mirijevo , Centar, 3, 0 Odlican ID#5688

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

MIRJEVO,CENTAR, TROSOBAN STAN ADAPTIRAN U TROIPOSOBAN,ODLIČAN Ovaj fantastičan stan, funkcionalan, svetao i prostran, dvostrano orijentisan,... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/10 spratova

Kuća u centru Ekstra zona, 314 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u širem centru 314m2 u Ekstra zoni. Korisna površina kuće je 314m2, građevinska površina 391m2, garaža 20m2 na 3.8 ari placa.... više

455.000€ (1 449 €/m²)

  • 314m²
  • Prizemlje/2 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 721000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica Lux vila+++Agencijska oznaka 3046508 Prodaje se Lux vila , u kojoj se jako kratko živelo. Tri spavace sobe, sa sopstvenim kupatilom,... više

721.000€ (2 363 €/m²)

  • 305m²

Četvorosoban stan, Sajlovo, Novi Sad, 87 m2, 2 kupatila

Sajlovo, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični... više

177.427€ (2 039 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 104m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 4.0, 104m2 (lođa 10m2), 7/7, podno grejanje, lift, telefon, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji... više

312.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 7/7 spratova

Novi stan u izgradnji-kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

NOVI STAN U IZGRADNJI – KVALITETNA GRADNJA SA POVRAĆAJEM PDV-a U izgradnji, završetak radova – juni 2026. Način kupovine: Avans 50 % Ostatak... više

66.700€ (1 450 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 3/6 spratova

Poljoprivredno zemljište u građevinskom rejonu, 29 ari, Draževac, Obrenovac

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljiste u građevinskom rejonu površine 28.73 ara u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu,... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.5, 47m2, 164500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoske pijace... više

164.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Stambeno - poslovni prostor u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone... više

170.000€ (1 103 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

Kuća kod Bogoslovije, 84m2, 2,88a

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Nišu, u blizini škole Branko Miljković i Bogoslovije na Trošarini, sa placem površine 2,88a. Kuća ima u osnovi 84m2, (SU+VP+I+PK)... više

185.000€ (2 202 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje/3 spratova

NA PRODAJU: Funkcionalan dvosoban stan 52m2 u srcu turističke zone Jagodine

Akva Park, Jagodina

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 52m², smešten na idealnom 3. spratu. Stan odlikuje odlična struktura i maksimalna iskorišćenost prostora.... više

85.700€ (1 648 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/6 spratova

Građevinsko zemjište 12 ari, Zvečka, Obrenovac - 25 000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

* Na prodaju građevinsko zemljište u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 11.78 ara, dimenzija 81 x 14m2 * Do placa se moze doci industrijskom... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²