Bogoslovija, Palilula, Beograd
Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića 3.0, 93m2 (terasa 6m2), 1/3, EG/kotao, telefon, interfon, ostava, parking U ponudi dvostrano orijentisan... više
200.000€ (2 150 €/m²)
Medijana(Niš), Medijana, Niš
Na prodaju kuća u blizini Mašinske industrije na 5 minuta od centra grada. Kuća je prizemna i poseduje dva nezavisna ulaza sa po dva dvosobna... više
123.720€ (1 212 €/m²)
Centar, Leskovac, Leskovac
Ekskluzivna prodaja prizemne, porodične kuće na odličnoj lokaciji u samom centru grada u blizini TC "Šajkača". Kuća je ukupne površine oko... više
90.000€ (818 €/m²)
Bele Vode, Čukarica, Beograd
Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe,... više
197.000€ (1 774 €/m²)
Čajetina, Čajetina, Zlatibor
Na prodaju apartman u naselju Obudojevica na Zlatiboru. Nalazi se na visokom prizemlju stambenog objekta spratnosti Pod+Pr+I+Pot. Objekat je... više
89.000€ (1 745 €/m²)
Centar, Jagodina
Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku,... više
60.000€ (1 428 €/m²)
Centar, Lapovo, Lapovo
Na prodaju seosko domaćinstvo koje čine dve kuće u Lapovu, površine 91m2 i 50 m2 i više pomoćnih objekata na placu površine 1900 m2. Plac je... više
57.000€ (385 €/m²)
Sodara, Pančevo
Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo,... više
89.900€ (1 762 €/m²)
Požega
Stambeni objekat je renoviran potpuno iznutra i spolja, ograđen plac. Bruto povrsina objekta je 180m2 neto 150m2. Građevinska parcela u površini... više
55.000€ (305 €/m²)
Trošarina, Medijana, Niš
Na prodaju plac na Delijskom Visu, 867 m2. Plac se nalazi u blizini starog vodovoda i sa njega se prostire neometan pogled na grad. U neposrednoj... više
45.000€ (51 €/m²)
Donje Medjurovo, Palilula, Niš
Na prodaju poslovni prostor na samom ulasku u Donje Međurovo. Na odličnoj je poziciji, pogodan za obavljanje različitih delatnosti (magacin,... više
280.000€ (213 €/m²)
Centar (uži), Beograd
Agencijski ID: 119478, IV/, lift, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantasticnu priliku... više
550.000€ (5 670 €/m²)