Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7493 oglasa

Stambeni-vikend objekat Pozega-Drazinovici

Požega

Stambeni objekat je renoviran potpuno iznutra i spolja, ograđen plac. Bruto povrsina objekta je 180m2 neto 150m2. Građevinska parcela u površini... više

55.000€ (305 €/m²)

  • 180m²

Domaćinstvo u Lapovu - kuća 91 m2, kuća 50 m2, pomoćni objeki i plac 1900 m

Centar, Lapovo, Lapovo

Na prodaju seosko domaćinstvo koje čine dve kuće u Lapovu, površine 91m2 i 50 m2 i više pomoćnih objekata na placu površine 1900 m2. Plac je... više

57.000€ (385 €/m²)

  • 148m²
  • Prizemlje

Kragujevac, naselje Jovanovac, luksuzna porodična kuća, korisna površina 353

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na samo par kilometara od centra Kragujevca, prodaje se izuzetno lepa i poptuno sredjena porodična kuća na placu od 1446 m2. Kuću čine prizemlje,... više

300.000€ (849 €/m²)

  • 353m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, 867 m2, Delijski Vis

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Delijskom Visu, 867 m2. Plac se nalazi u blizini starog vodovoda i sa njega se prostire neometan pogled na grad. U neposrednoj... više

45.000€ (51 €/m²)

  • 867m²

Voždovac, Medaković padina, , 12a, 515000EUR

Medak Padina, Beograd

Agencijski ID: 71082, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Odlicno pozicionirane 2 parcele po 6a za izgradnju 2 zgrade (bruto 2020m2) , PR+2+PK... više

515.000€ (429 €/m²)

  • 1200m²

Zemun, Batajnica, Stevana Dubajića , 2.5, 106m2, 240000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 123375, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaju se tri stana... više

240.000€ (2 264 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 1/3 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Poslovni Prostor, Donje Međurovo

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor na samom ulasku u Donje Međurovo. Na odličnoj je poziciji, pogodan za obavljanje različitih delatnosti (magacin,... više

280.000€ (213 €/m²)

  • 1311m²
  • Prizemlje

Rakovica, Centar, Dr Milivoja Petrovića, 5.0, 130m2, 406000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131587, I/II, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena... više

406.000€ (3 123 €/m²)

  • 5 soba
  • 130m²
  • 1/2 spratova

Stari grad, Knez Mihailova, Cara Uroša, 3.0, 110m2, 460000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 101772, IV/V, dupleks, klima, francuski balkon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze... više

460.000€ (4 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

VRACAR CUBURA 71m2 , T , 375000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Nikolaja Hartviga, 2.5, 70.98 m2 sa terasom, III od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon,... više

375.000€ (5 281 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Priča iz Brestova – gde priroda postaje vaš dom

Brestovo, Okolina, Despotovac

Zamislite mesto gde se svako jutro budi uz cvrkut ptica, a veče završava mirom kakav samo priroda može da pruži. Nedaleko od poznatog etno sela... više

69.000€ (83 €/m²)

  • 824m²
  • /3 spratova