Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7493 oglasa

VRACAR CUBURA 82m2 , 2T , 390000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje,... više

390.000€ (4 756 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Liman 2, Bulevar Oslobođenja , 3.5, 77m2, 215000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 95628, X/X, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Limanu 2. Sastoji se od 3 prostrane... više

215.000€ (2 792 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 10/10 spratova

Poslovni prostor na Vasaristu 31.7m2

Vašarište, Kragujevac

Prodaje se svestran poslovni prostor površine 31,07 m², smješten u prizemlju modernog stambeno-poslovnog objekta. Lokal je idealan za investiciju... više

44.999€ (1 451 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Podbara, Bele njive, 3.0, 129m2, 285000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 123498, III/, klima, terasa, renoviran, stara gradnja, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje se petosobni dupleks na samo... više

285.000€ (2 209 €/m²)

  • 3 soba
  • 129m²
  • 3.sprat

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 747 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 747 m2 od kojih je 457 m2 predviđeno za izgradnju... više

18.200€ (24 €/m²)

  • 747m²

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 689 m2

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 689 m2 od kojih je 457 m2 predviđeno za izgradnju... više

17.000€ (24 €/m²)

  • 689m²

Poljoprivredno zemljište, voćnjak u rodu u Malom Krčmaru kod Rače - ukupna

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno zemljište, celina koju čine četiri parcele, njive 4.klase na kojima je podignut voćnjak, zasad šljiva, koje su u rodu.... više

36.000€ (1 €/m²)

  • 28437m²

Trosoban stan NOVI SAD, 145000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100953, Adice, trosoban, 69m2, drugi sprat. CENA 145.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju lep stan sa svim stvarima... više

145.000€ (2 101 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 4.0, 91m2, 364000EUR

Zemunske Kapije, Beograd

Agencijski ID: 131673, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Luksuzan, svetao cetvorosoban stan u centralnom delu Zemunskih... više

364.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 6/7 spratova

Kuća, Donja Vrežina, Nis

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra... više

90.000€ (857 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

JEDINSTVENA NEKRETNINA - KULA BEOGRAD - 4.0

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najekskluzivnijih stanova u zgradi Kula Beograd - St. Regis. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u... više

1.628.888€ (9 753 €/m²)

  • 4 soba
  • 167m²
  • 19.sprat

Rakovica, Miljakovac 3, Pante Mihajlovica, 1.5, 36m2, 64000EUR

Miljakovac Iii, Beograd

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan... više

64.000€ (1 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 1/5 spratova