Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7493 oglasa

Jednosoban stan u centru

Centar, Jagodina

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je... više

34.000€ (1 259 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 113300€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094257 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Veliki dvosoban stan na Adicama u blizini Novosadskog puta. Stan se nalazi... više

113.300€ (928 €/m²)

  • 2 soba
  • 122m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan 58 m², Centar, Bor, 1. sprat

Centar, Bor

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje,... više

27.500€ (474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1/1 spratova

Trosoban stan 86m2, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa... više

113.400€ (1 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Sombor, Stapar, , 5.0, 180m2, 195000EUR

Sombor

Agencijski ID: 96920, 24a, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela. Kuca se nalazi u glavnoj ulici... više

195.000€ (1 083 €/m²)

  • 180m²

Kuća 270m2, 20 ari placa + 1, 18 ha, Mesarci, Vladimirci - 168.000€ (NAMEŠT

Mesarci, Okolina, Vladimirci

Prodaje se prostrana i kompletno nameštena porodična kuća površine 270 m², smeštena u mirnoj i tihoj ulici u Mesarcima, na placu od 20 ari,... više

168.000€ (622 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat

Prodaje se dvosoban stan na Salajci, 43m2

Salajka, Novi Sad

Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderno opremljen dvosoban stan površine 43 m², koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade. Ova nekretnina... više

142.800€ (3 320 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, NASELJE SAVE KOVACEVICA, ZEMUN

Zemun, Zemun, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican dvoiposoban stan na jednoj od lepsih lokacija u Zemunu. Zgrada je ususkana u mirnoj ulici punoj zelenila... više

200.000€ (3 448 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001081

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor... više

144.610€ (2 728 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

Braće Jerković - Jovana Bijelića 61kvm

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Stan u tihom i mirnom okruženju, dvostrano orijentisan. Vodi se kao visoko prizemlje, a u stvarnosti je u niovu sa pravim prvim spratom, jer... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Čukarica, Bele vode, Palisadska drugi deo , 2.0, 38m2, 71000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi... više

71.000€ (1 868 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju – građevinsko zemljište 74 ara, Ćuprija

Zmič, Ćuprija

Na prodaju građevinsko zemljište ukupne površine 74 ara (7.400 m²), smešteno u opštini Ćuprija, na atraktivnoj i pristupačnoj lokaciji pogodnoj... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²