Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, površina 91 m2 u osnovi, plac površine

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište, naselje Korićani. Površina parcele je 1123 m2 i nalazi se u mirnoj ulici nedaleko... više

85.000€ (643 €/m²)

  • 132m²
  • Prizemlje

Lokal na lepoj lokaciji u centru

Centar, Jagodina

LOKAL NA ODLIČNOJ LOKACIJI – IDEALAN ZA VIŠE VRSTA DELATNOSTI! Na prodaju lokal uknjižen u vlasništvu 1/1, smešten u neposrednoj blizini bolnice... više

27.000€ (1 500 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Stan za svaku preporuku, vredi svaki euro

Somborski bulevar, Novi Sad

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 52,58 m², nalazi se na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i traženom delu Bulevara... više

144.200€ (2 720 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 5/5 spratova

MODERAN TROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – SMART SISTEM, VRHUNSKA OPREMA

Palilula, Niš

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 59m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom... više

155.760€ (2 640 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Prostran četvoroiposoban stan u modernoj novogradnji u srcu Zemuna

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116,14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara... više

319.385€ (2 753 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 116m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Novi grad, Igmanska, 5.0, 134m2, 260000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 73082, spratna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, tavan, vertikala. To su tipske kuce koje su podeljene... više

260.000€ (1 940 €/m²)

  • 134m²

Palilula, Borča, Zrenjaninski put, 136a, 2900000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 103592, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. U mogucnosti smo da ponudimo,Plac a prema informaciji o lokaciji iz januara... više

2.900.000€ (213 €/m²)

  • 13600m²

PRODAJA 0.5 RENOVIRAN, KARABURMA, PALILULA

Karaburma, Palilula, Beograd

Renovirana i potpuno namestena garsonjera, prodaje se sa svim stvarima,odmah useljiva, idealana za zivot i kao investicija.Na odlicnoj lokaciji,sto... više

104.000€ (4 160 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 3.sprat

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 149000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.17 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

149.000€ (1 839 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 3.sprat

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 150800e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.04 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2.sprat

GROCKA KALUDJERICA 80m2 , 2T , 149000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

149.000€ (1 862 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3.sprat

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 150800e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.12 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2.sprat