Dedinje, Savski Venac, Beograd
4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2, 3/3, CG, terasa, lift, garaža U ponudi LUX stan na prestižnoj lokaciji. Nalazi se u novijoj,... više
1.690.000€ (6 145 €/m²)
Bukulja, Aranđelovac
U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više
980.000€ (2 800 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
Agencijski ID: 128730, VI/X, lift, terasa, renoviran. Prelep, kompletno renoviran trosoban stan na Bulevaru oslobodjenja, na lokaciji koja je... više
200.000€ (2 739 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdo Prodaje se izuzetno kvalitetan... više
252.000€ (4 064 €/m²)
Dom zdravlja, Ćuprija
Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada, prodaje se kuća površine 92 m² na placu od 2,47 ari. Kuća je funkcionalno raspoređena i poseduje:... više
75.000€ (815 €/m²)
Kupusina, Okolina, Apatin
KUĆA!! Na prodaju porodična kuća u Kupusini, na početku sela, ukupne površine 277 m² na placu od 12 ari. Nekretnina se sastoji iz starijeg i... više
31.000€ (111 €/m²)
Cvetni Trg, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Resavska, 3.0, 86 m2, terasa, II od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv,... više
320.000€ (3 720 €/m²)
Borča Iii, Beograd
Agencijski ID: 108204, struja, kanalizacija, uknjizen. Prodaje se plac 25ari,blizu Lidla i Sopija,ulaz sa Zrenjaninskog puta. Informacija o... više
375.000€ (150 €/m²)
Zlatibor, Užice
Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na... više
99.000€ (811 €/m²)
Železnička stanica, Palilula, Niš
Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog... više
82.500€ (1 527 €/m²)
Vrdnik, Irig
Agencijski ID: 120127, 15.92a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta,... više
164.800€ (719 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
U centru Kragujevca, na prodaju lokal površine 45 m2, koji je podeljen na dva dela. Lokal je do ulice, koja je prometna, pogodan je za razne... više
125.000€ (1 785 €/m²)