Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7507 oglasa

Zemun, Altina, Aleksandra Petrovića, 4.0, 100m2, 230000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 131709, 2.5a, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju montazna kuca sa dvoristem – Altina Kvalitetno uredjena... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 100m²

3.0, Slavujev venac, Jovana Ćirilova, 66, 5m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

3.0, Slavujev venac, 66,5m2, LUX, 3/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisan. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,... više

266.000€ (4 030 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 3/4 spratova

Višnjička banja , Lux novogradnja , stan 59m2 ID#1593

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

VIŠNJICA - LUX NOVOGRADNJA - STAN KOJI SE PRILAGOĐAVA VAŠEM ŽIVOTU U srcu mirne i uređene a na početku Višnjičke banje, na korak od PerSu... više

130.000€ (2 203 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

96.305€ (1 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan 114m², PR, Topolice, Obrenovac (NAMEŠTEN) - 205.000e

Obrenovac, Beograd

Prodajemo komforan, renoviran, kompletno namešten, četvorosoban stan površine 114 m² koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u naselju Topolice... više

205.000€ (1 798 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • Prizemlje/4 spratova

Rakovica, Vidikovac - Patrijarha Joanikija 94m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

4.0, 94m2(lođa), vp/10, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Na Vidikovcu, delu gradske opštine Rakovica nalazi se ulica Patrijarha... više

215.000€ (2 287 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • vp/10 spratova

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji na Panteleju

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji, uskoro useljiv. Stan se nalazi na 1. spratu, zapadno je orjentisan, ispod je visoko prizemlje. Zgrada ima... više

145.000€ (1 986 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN U NOVOGRADNJI, VRACAR

Crveni Krst, Vracar, Beograd

U novogradnji izuzetnog kvaliteta, u mirnoj ulici na granici Cubure i Juznog Bulevara, prodajemo veoma lep stan, skladne strukture. Vrhunski... više

225.000€ (3 947 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Novogradnja Donja Vrežina 49,28m2-Drugi sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

86.240€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/3 spratova

Surčin, Petrovčić, Braće Ljubinković, 8.0, 330m2, 250000EUR

Petrovčić, Beograd

Agencijski ID: 121298, 15a, spratna, pr+1, struja, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), dvoriste/basta,... više

250.000€ (757 €/m²)

  • 330m²

Savski venac, Senjak, Milovana Glišića, Kuća, 300m2, 1500000 EUR

Senjak, Beograd

Kuća kompletno renovirana sa dva bazena, dečiji i za odrase, sa velikom garažom, na 5 ari placa, sa pogledom na Savu. Mirna ulica, stara gradnja... više

1.500.000€ (5 000 €/m²)

  • 300m²

Kuća u nizu, nas. B.Bjegović, 300 m2, na placu od 209 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća u nizu, suteren, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje, na odličnoj lokaciji u novom delu nas. Branko... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • 3/3 spratova