Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7507 oglasa

Prodaje se dvosoban salonac - Kej, Stari grad 56m2

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je autentičan salonski stan površine 56m2 u Starom gradu u Novom Sadu, u blizini Keja i Dunavskog parka, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

188.700€ (3 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Kalna, Gornja Janja, Vikendica 50m2 sa 11a placa

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju vikendica od 50m2, uknjižene površine 35m2, sa 11a placa, na Staroj Planini. Nalazi se na 13km od Kalne na putu za Babin zub, u selu... više

16.000€ (320 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

3.0, Slavujev venac, Jovana Ćirilova, 66, 5m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

3.0, Slavujev venac, 66,5m2, LUX, 3/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisan. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,... više

266.000€ (4 030 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 3/4 spratova

KRUSEVAC KRUSEVAC 280m2 , 105000e

Krusevac, Krusevac, Kruševac

Prodajemo spratnu kuću na lepoj lokaciji (NOVA pijaca),nedaleko od centra, blizu Rasine. Površine 230m2 (gradjevinske 280m2), sa odličnom infrastrukturom,... više

105.000€ (375 €/m²)

  • 280m²

Luksuzan, trosobni stan, 134m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

216.500€ (1 615 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja Donja Vrežina 49,28m2-Drugi sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

86.240€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/3 spratova

Grocka, Vrčin, Beogradska, 5.0, 400m2, 510000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 115407, 16a, prizemna, pr+pk, struja, bazen, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(3),... više

510.000€ (1 275 €/m²)

  • 400m²

Prodaja – proizvodna hala da mogućnošću zarade od zakupa

Lipar, Jagodina

Na prodaju proizvodna hala površine 490m², koja se nalazi na placu od 48,77 ari. Ovaj kompleks pruža odlične uslove kako za sopstveni biznis,... više

270.000€ (551 €/m²)

  • 490m²
  • /2 spratova

Kuća sa placem Gornje Međurovo

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća novije gradnje u Gornjem Međurovu. Kuća se nalazi na placu od 24 ara. Idealna investicija za one koji žele da pobegnu od gradske... više

162.000€ (595 €/m²)

  • 272m²
  • Prizemlje

Apartman na Kopaoniku, 28 m2, prizemlje, kompletno opremljen

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, u prizemlju. Apartman ima pogled prema planinama Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog... više

63.500€ (2 267 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

UGOSTITELJSKO-POSLOVNI OBJEKAT!

Bezdan, Okolina, Sombor

UGOSTITELJSKO-POSLOVNI OBJEKAT! Bezdan,glavni put ka Somboru, restoran i poslovni objekti sa tradicijom i prepoznatljivim ambijentom koji je... više

82.500€ (404 €/m²)

  • 204m²
  • .sprat

Savski venac, Senjak, Milovana Glišića, Kuća, 300m2, 1500000 EUR

Senjak, Beograd

Kuća kompletno renovirana sa dva bazena, dečiji i za odrase, sa velikom garažom, na 5 ari placa, sa pogledom na Savu. Mirna ulica, stara gradnja... više

1.500.000€ (5 000 €/m²)

  • 300m²