Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7498 oglasa

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

115.250€ (3 032 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

125.774€ (2 418 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova

Kuća 70m2, plac 7,73 ari, sa imanjem u Starom Momčilovu, Žitorađa

Staro Momčilovo, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju kuća sa imanjem 8 parcela, (od toga jedna vinograd blizu kuće) ukupne površine 91,65 ari u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe. Kuća... više

23.000€ (164 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

- savski venac sf 2693

Dedinje, Savski Venac, Beograd

EKSKLUZIVNA KUĆA NA DEDINJU, ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa (U BLIZINI BELOG DVORA) Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od... više

690.000€ (3 209 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

Novi Sad, Socijalno, Arhimandrita Jovana Rajića, 4.0, 119m2, 380000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 99935, II/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, garaza, podrum, stambena zgrada. Cetvorosobni stan nalazi... više

380.000€ (3 193 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Senjak - Sitnička, 53m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više

180.000€ (3 396 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA SA TRI STANA!

Nova Selenča, Sombor

KUĆA! Centar-Stara Selenča,porodična kuća na nekoliko minuta od centra grada,u veoma lepoj i širokoj ulici,koja je zadržala duh prepoznatljivosti... više

185.500€ (862 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u centru Niša, 375m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano... više

299.900€ (799 €/m²)

  • 375m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju lokal u centru Ćuprije – idealan za vaš biznis!

Centar, Ćuprija

Prodajemo funkcionalan poslovni prostor u samom centru Ćuprije, na atraktivnoj lokaciji! Lokal ima ukupnu površinu od 66 m² i sastoji se od:... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • Prizemlje

Čukarica, Čukarička padina, Obalskih radnika, 3.0, 85m2, 235000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(), Adaptibilanu... više

235.000€ (2 764 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²

NOVI BEOGRAD BLOK 37A 67m2 , 2T , 233000e

Blok 37a, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta,... više

233.000€ (3 477 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3.sprat