Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7498 oglasa

Hotel, Crveni Krst, Aerodrom Konstantin Veliki

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju Hotel koji se nalazi se u niškoj opštini Crveni krst (naselje Donji Komren) na samo na kilometar i po od isključenja sa autoputa... više

775.000€ (1 126 €/m²)

  • 688m²
  • Prizemlje

Plac na Đurđevom brdu, Ćelijan

Đurđevo brdo, Jagodina

Veliki plac na Đurdjevom brdu, u pravcu balona i Zoovrta, u blizini česme . Do placa asfaltni put i deo do placa 50 metara posipan je put finim... više

40.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA, ETNO RESTORAN ZLATAR

Hadzipopovac, Palilula, Beograd

Na prodaju je Etno restoran Zlatar, kultno mesto sa tradicijom dugom preko 40 godina. Smesten na odlicnoj lokaciji, u Preradovicevoj ulici na... više

1.200.000€ (3 870 €/m²)

  • 310m²

Kuća, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju prelepa kuća u Niškoj Banji. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nalazi se na 100 metara od stacionara Radon i glavnog... više

140.000€ (1 076 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Uskoro useljiva novogradnja na Panteleju

Somborska, Pantelej, Niš

Useljivo u decembru 2026. Trenutno moguća samo gotovinska kupovina. Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan dvoiposoban stan površine... više

100.800€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/3 spratova

Prodaje se dvoiposoban stan, 49m2, Telep, dvorište, parking

Telep, Novi Sad

Na prodaju funkcionalan porodičan stan na Telepu, u mirnoj ulici u blizini Heroja Pinkija. Idealan za porodičan život, sa odličnim rasporedom... više

122.570€ (2 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje

NOVI BEOGRAD BLOK 37A 67m2 , 2T , 233000e

Blok 37a, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta,... više

233.000€ (3 477 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin –Duplex Novogradnja

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Duplex Prodaja stanova u Novom Sadu – moderni jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, sa planiranim... više

180.200€ (2 468 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Poslovni prostor, 131 m2, Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 131m2, u stambeno-poslovnom objektu PO+P+ 3 i PO+P+6 u neposrednoj blizini Čaira. Lokacija je idealna za sve... više

277.600€ (2 119 €/m²)

  • 131m²
  • Prizemlje

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

114.980€ (1 474 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Prodaje se trosoban stan, Podbara - 77m2

Podbara, Novi Sad

Na prodaju je trosoban stan u Novom Sadu, smešten u mirnom delu Podbare, na svega 10 minuta od centra grada. Ova nekretnina je idealna za sve... više

202.980€ (2 636 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/3 spratova

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan dvosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban... više

167.000€ (2 693 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova