Pronađeno 10005 oglasa

Novi Sad, Satelit, , 1.0, 24m2, 63600EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom.... više

63.600€ (2 650 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1/6 spratova

Porodična kuća u Subotici-odlična lokacija,odmah useljiva

Subotica

HITNA PRODAJA – PORODIČNA KUĆA! Subotica, Dudova Šuma Na prodaju porodična kuća sa potkrovljem površine 117m², na placu od 142m². Kuća je odmah... više

84.000€ (717 €/m²)

  • 117m²

Prodajem polovinu kuce sa sopstvenim dvoristem

Petrovaradin, Novi Sad

Prodajem stan u kući 68m2 sa tavanom i dve nusprostorije,kuća je komplet renovirana prodaje se komplet nameštena. Blizina škoke,pijace i autobuske... više

76.000€ (1 117 €/m²)

  • 68m²

Kuca ili apartman Bački Petrovac

Bački Petrovac

Pametan izbor za stanovanje ili nastavak višegodišnjeg apartmanskog poslovanja uz stalne klijente. U ponudi su dve ekskluzivne kuće sa bazenom... više

390.000€ (1 407 €/m²)

  • 277m²

Retka prilika-prodaja kuce u Novom Sadu

Telep, Novi Sad

Retka prilika za kupovinu kuce u ulici Milana Savica. Kuca idealna za porodicno stanovanje sa mogucnoscu izgradnje bazena, garaza plus tri parking... više

635.000€ (2 116 €/m²)

  • 300m²

Zemun, Batajnica, Brodska, 3.0, 60m2, 162000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131324, PR/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice... više

162.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina, 119m2

Deliblato, Okolina, Kovin

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina kuća, 119m2, prizemlje, TA i peć na drva, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, pomoćni objekti... više

53.000€ (445 €/m²)

  • 119m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Paje Jovanovića, 2.0, 41m2, 130000 EUR

Učiteljsko Naselje, Beograd

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - početak radova je 15. mart 2026. očekivani završetak do kraja 2026. godine. Zgrada je niža, četiri... više

130.000€ (3 170 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju plac u Čalijama, 201m2

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u naselju Čalije ukupne površine 201m2, na odličnoj lokacij, u blizini mnogih infrastrukturnih sadržaja. Plac je gradsko građevinsko... više

63.000€ (313 €/m²)

  • 201m²

Kuća u Kamenici 131 m2, plac 55,26 ara

Kamenica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kamenici, površine 131 m2. Na placu površine 55,26 ari, nalazi se useljiva kuća, koja se sastoji od hodnika, dve sobe, dnevnog... više

47.000€ (358 €/m²)

  • 131m²
  • Prizemlje

Na prodaju poljoprivredno domaćinstvo sa obradivom zemljom kod Aleksinca

Aleksinac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju seoska kuća, prizemlje i prvi sprat površine 180m2 u mestu Vitkovac. Kuća je starije črste građe, i uslovna je za život. U dvorištu... više

35.000€ (194 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje