Pronađeno 10033 oglasa

Jednosoban stan 34.92m², III sprat, Obrenovac, CENTAR - 69.840€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

69.840€ (2 054 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Veternik, , 4.0, 67m2, 107200EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** 67 m2, 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba... više

107.200€ (1 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 67m²
  • 1/2 spratova

Stan, Zlatibor, 31,90m2

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju izuzetan apartman od 31,90 metara kvadratnih, po strukturi garsonjera. Apartman se nalazi u samom centralnom delu Zlatibora, nedaleko... više

82.400€ (2 658 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • Prizemlje

Apartman, Brzeće, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman u Brzeću, odlična lokacija, 100 metara od gondole koja vodi do vrha Kopaonika. Super investicija za one koji žele da se... više

45.000€ (1 875 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana, 65m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon,... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 65m²
  • 3/6 spratova

Jednosoban stan 37 m², 4. sprat, Sarina Međa, Jagodina

Sarina Međa, Jagodina

Prodaje se jednosoban stan površine 37 m² u Jagodini, u naselju Sarina Međa. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u okruženju punom zelenila,... više

38.000€ (1 027 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Blok 25 - Bulevar Zorana Đinđića, 44m2

Blok 25 - Beogradska Arena, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 25 - Bulevar Zorana Đinđića lokal, 44m2, dupleks, VPR/6, CG, parking Prodaje se lokal na izuzetnoj lokaciji, okrenut ka... više

155.000€ (3 522 €/m²)

  • 44m²
  • vp/6 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 2.0, 56m2, 276888 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

276.888€ (4 944 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 6/9 spratova

OAZA MIRA ZA PORODICU

Gornja Varoš, Sombor

SPRATNA KUĆA NA 10 MINUTA OD CENTRA GRADA. Ova lepo očuvana spratna kuća se nalazi iza Ekonomske škole. Kuću od oko 213m2 čine tri etaže, suteren,... više

97.000€ (455 €/m²)

  • 213m²
  • 1/1 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Savska, 3.0, 72m2, 355000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

U ponudi je zgrada u okviru projekta Beograd na vodi, zgrada Echo - interesantna, moderna zgrada srednje veličine u blizini škole, vrtića, mall-a,... više

355.000€ (4 930 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6.sprat

Kuća 100 m² + 29 m² pomoćni objekat, 18 ari, Barič – Obrenovac - 110.000

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju izuzetna kuća u Bariču, smeštena u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini centra. Kuća je svetla, udobna i izuzetno prostrana, sa velikom... više

110.000€ (1 100 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Kuća na odličnoj lokaciji

Slavija, Ćuprija

Na prodaju plac površine 6,32 ara na odličnoj lokaciji u Ćupriji, sa izlazom na dve ulice, što ga čini izuzetno pristupačnim i pogodnim za različite... više

92.500€ (745 €/m²)

  • 124m²
  • Prizemlje/1 spratova