Za upit 4344 Centar pronađeno 3541 oglasa

Hilandarska 13, Lapovo, Širi centar, 4.0 četvorosobna, 81 m²

Lapovo Selo, Lapovo

KUĆA NA PRODAJU – Lapovo (selo), Hilandarska 13 Na prodaju kuća u mirnom delu Lapova, pogodna za život ili kao investicija. Lokacija: Lapovo... više

25.000€ (308 €/m²)

  • 81m²

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

22.197€ (1 233 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

NA PRODAJU STANOVI U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stanovi u novogradnji na idealnoj i traženoj lokaciji u Duvaništu, između Zone 2 (Bulevar Nemanjića) i centra Duvaništa, u ponudi... više

2.400€ (60 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • /4 spratova

LOKAL U CENTRALNOM DELU JAGODINE SA VEOMA POVOLJNOM CENOM

Centar, Jagodina

Lokal je više nego povoljna ponuda. Nalazi se u ulici Knez Lazara, idealan za frizerske kozmetičke salone, advokatske , agencijske poslve,samostalne... više

25.000€ (925 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

Centar, Jagodina

20.984€ (1 234 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Kuća 40 m² na placu od 11 ari – odlična lokacija, Pambukovica, Ub – 16.0

Pambukovica, Okolina, Ub

Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon,... više

16.000€ (400 €/m²)

  • 40m²
  • .sprat

Lokal u podzemnom poslovnom centru Gorča 9,51m2, centar grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 9,51m2 u podzemnom poslovnom centru Gorča. Odličan poslovni prostor, ali i kao investicija za izdavanje. Za više informacija... više

33.000€ (3 666 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

Centar, Jagodina

22.638€ (1 257 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

LOKAL NOVI SAD, 28000€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽEN lokal u tržnom centru u pešačkoj zoni+++ Agencijska oznaka lokala je 8089755 , Cena lokala je 35.000 e +3% agencijske provizije. Novi... više

28.000€ (1 120 €/m²)

  • 25m²

Centar, Jagodina

22.810€ (1 267 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Lokal, Centar, 27m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u TC Gorča. Lokal je površine 27m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se iz jedne veće prostorije i mokrog čvora. Lokal... više

35.000€ (1 296 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

Centar, Jagodina

23.446€ (1 234 €/m²)

  • 19m²
  • .sprat