Za upit 4344 Centar pronađeno 3540 oglasa

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C304 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Centar, Zmaj Jovina, 1.0, 23m2, 85000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131732, I/, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju jednosoban stan 23m2 plus 14m2 galerija u Centru Novog Sada - pesacka zona.... više

85.000€ (3 695 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan 32 m², Centar, Kragujevac, 1. sprat

Centar, Kragujevac

Na prodaju stan u centru Kragujevca, na jednoj od najtraženijih lokacija, u neposrednoj blizini Prve kragujevačke gimnazije, pozorišta i Ambulante... više

85.000€ (2 656 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 1.sprat

Kompletno namešten stan 57 m² na glavnoj ulici – odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve... više

55.000€ (964 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 3/4 spratova

Divčibare - Novi centar, Breza ID#1596

Divčibare, Valjevo, Valjevo

Na prodaji nov uknjižen, potpuno opremljen apartman sa pripadajućim parking mestom. Nalazi se na prestižnoj lokaciji (Novi centar Divčibara... više

100.000€ (2 380 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

NOVOGRADNJA! Jednoiposoban stan 42m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) - 84.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Lokal u centru Svrljiga za više namena, 28 m2

Svrljig, Svrljig, Svrljig

Na prodaju odličan lokal poslovni prostor, u centru Svrljiga, unutar Tržnog centra, pogodan za razne delatnosti, trgovinsku,... više

25.200€ (900 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

Kompletno renoviran jednosoban stan u centru!

Centar, Jagodina

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju... više

62.500€ (1 602 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kuća u centralnom delu Batočine pogodna za višečlane porodice

Širi centar, Batočina

Na površini placa od 10 ari, smeštena je kuća od 240 m2 , sa 5 spavaćih soba, dva dnevna boravka, dve trpezarije i kuhinje i dva kupatika ,... više

73.000€ (304 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

Jednosoban stan 38m2, II sprat - 62.700€ + PDV

Centar, Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednosobne stanove u stambenom kompleksu, na svega 1km udaljenosti od centra Zlatibora.... više

62.700€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova