Za upit 4344 Centar pronađeno 3541 oglasa

VELIKO GRADISTE CENTAR 62m2 , 62000e

Centar, Veliko Gradiste, Veliko Gradište

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, održavanoj zgradi.Parking... više

62.000€ (1 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Lokal u centru 23 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u širem centru sa centralnim grejanjem, pavougaonog oblika. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje... više

38.500€ (1 673 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/7 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4/7 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

52.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

Jednosoban, renoviran stan 42 m², centar, 2 sprat

Centar, Jagodina

Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku,... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

ZAMENA STANA!

Selenča, Sombor

ZAMENA ZA MANJI STAN NA 1.SPRATU! STAN! Selenča, kod kafića Rolex, veličine 66m2 na 1.spratu! Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje... više

1€ (0 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Lokal, Novi podzemni prolaz, 18m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Lokal je izdat i uvek se... više

39.200€ (2 177 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

Garsonjera u izgradnji 29.84m², PR, Obrenovac, CENTAR - 59.680€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

59.680€ (2 057 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje

Lokal u TC Kalča, II sprat, 24 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na II spratu TC Kalča u centru grada, na odličnoj poziciji za poslovanje ili izdavanje za trgovinu ili... više

39.500€ (1 645 €/m²)

  • 24m²
  • 2/2 spratova

Dvoiposoban stan kod Lidla, širi centar

Širi centar, Jagodina

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija,2 terase, hodnik i kupatilo. Radjene su instalacije za struju i vodi, gletovan... više

58.000€ (1 035 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Plac za gradnju u Leptokariji u Grčkoj, 351 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju plac za gradnju u istočnom delu Leptokarije, grčkom letovalištu ispod Olimpa, na ravnoj, novoj lokaciji, na 400 met... više

39.700€ (113 €/m²)

  • 351m²