Za upit 4344 Centar pronađeno 3541 oglasa

Stan u dva nivoa-centar grada

Centar, Paraćin

Stan se sastoje od dve etaže. Na prvoj etaći je kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo, drugs etsžs de sastoji od dve spavaće sobe.... više

63.000€ (863 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • .sprat

DVORIŠNI STAN!!

Centar, Sombor

DVORIŠNI STAN ! U centaru grada se prodaje dvorišni stan , 61m2 , poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i dve sobe. Uknjižen,... više

42.000€ (688 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Građevinski placevi 6 - 11 ari, Ub – 9000 €

Ub

• Na prodaju placevi u građevinskom reonu od 6 do 11 ari, Ub. • Zemljište pogodno za gradnju. • Zemljište poseduje tehničke mogućnosti za uvođenje... više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na samo dva km od centra Jagodine

Vinorača, Okolina, Jagodina

PLAC NA ODLIČNOJ LOKACIJI – ULAZ U VINORAČU Na prodaju ravan i lepo pozicioniran plac-građevinsko zemljište- površine 22,7 ari, smešten na... više

29.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor u centru Rekovca hitna prodaka u više rata

Centar, Rekovac

U srcu Rekovca, kod pošte, nalazi se lokal koji prodajemo, bivša diskoteka ,,Relaks". Ovaj lokal je smešten na idealnoj lokaciji u centru Rekovca.... više

40.000€ (250 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 5/7 spratova

Zlatibor, Centar, , 1.0, 31m2, 55000EUR

Centar, Zlatibor

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na... više

55.000€ (1 774 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 3/4 spratova

Kopaonik, Centar, Stefana Prvovenčanog, 1.0, 36m2, 54000EUR

Centar, Kopaonik

Agencijski ID: 125930, III/III, uknjizen, nov luks, novogradnja, parking. Prodaje se novoizgradjeni studio apartman na Kopaoniku na odlicnoj... više

54.000€ (1 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Lokal, Kalča, 24m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u TC Kalča. Lokal je površine 24m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se iz jedne veće prostorije, ostave, mokrog... više

38.000€ (1 117 €/m²)

  • 34m²
  • 2.sprat

Vračar, Južni bulevar, Kneza Stracimira, 15m2, 33000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 122316. Povrsina je 14,5 m², dimenzija 5,8 x 2,5 metara, visina ulaznih vrata u garazu je 2,2 metra, sto omogucava pristup i... više

33.000€ (2 200 €/m²)

  • 15m²

Novi Sad, Centar, Poštanska, 0.5, 10m2, 55000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127013, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan... više

55.000€ (5 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 10m²

Novi Sad, Centar, Poštanska, 0.5, 10m2, 55000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127173, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan... više

55.000€ (5 500 €/m²)

  • 10m²