Za upit 4326 Centar pronađeno 3561 oglasa

Novi Sad, Centar, Zmaj Jovina, 1.0, 40m2, 120000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 129828, I/, uknjizen. RETKO U PONUDI!!!Na prodaju klasican jednosoban stan od 40m2 u Centru Novog Sada na prvom spratu. U pitanju... više

120.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Kuća 174 m2, 21 ar placa, Zvečka, Obrenovac - 80 000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 174 m², smeštena na ravnom placu od 21 ar. Kuća se sastoji od četiri spavaće sobe, kupatila, dnevne... više

80.000€ (459 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

Stan BULEVAR NEMANJIĆA

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski... više

72.000€ (1 440 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 6/6 spratova

Građevinsko zemljište 1, 30 ha, Obrenovac, Piroman – 25 000 €

Piroman, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevisnko zemljište ukupne površine 1 ha i 35 ari u Piromanu kod Obrenovca približnih dimenzija 200x65 m. • Parcela poseduje... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Planina, Centar, Put za Ledenice, Kuća, 138m2, 130000 EUR

Centar, Tara

Fantastična ponuda Prelepa kuća u ponudi u centru nedaleko od hotela Omorika površine 138m2 na placu od 8 ari sa mogućnošću nadogradnje još... više

130.000€ (942 €/m²)

  • 138m²

Kragujevac, Erdoglija, Čiče od Romanije, 2.0, 46m2, 66000EUR

Kragujevac

Agencijski ID: 84508, PR/, izlog, klima, uknjizen, novogradnja, lokal. Siri centar, blizina ambulante, studentske poliklinike. Vise informacija... više

66.000€ (1 434 €/m²)

  • 46m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/5 spratova

Okolno mesto, Dobri Do, -, Kuća, 100m2, 60000 EUR

Dobri Do, Smederevo

Seosko imanje između Smedereva i Smederevske Palanke, površine 1ha i 70a, većim delom ograđeno. Na placu se nalazi kuća površine 100m2 za koju... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²

EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine!

Centar, Jagodina

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine! ✨ Prodaje se izuzetan trosoban dupleks u najtraženijem delu Jagodine – idealan... više

89.000€ (1 072 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 8/8 spratova

Tri garsonjere idealne za izdavanje

Širi centar, Jagodina

Tri garsonjere idealne za izdavanje (stan u kući) Svaka garsonjera ima oko 30-tak m2. Kompletno nameštene Zakažite razgledanje u terminu koji... više

79.000€ (887 €/m²)

  • Garsonjera
  • 89m²
  • Prizemlje

Srbobran - Uknjižena porodična kuća ID#3000104

centar, Srbobran, Srbobran

Srbobran. Porodična kuća na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini vrtića, škole i centra grada. Dva placa ukupne veličine 1.228m2, izlaz na... više

77.250€ (649 €/m²)

  • 119m²
  • Prizemlje