Za upit 4326 Centar pronađeno 3561 oglasa

Srbobran - Uknjižena porodična kuća ID#3000104

centar, Srbobran, Srbobran

Srbobran. Porodična kuća na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini vrtića, škole i centra grada. Dva placa ukupne veličine 1.228m2, izlaz na... više

77.250€ (649 €/m²)

  • 119m²
  • Prizemlje

Ražana, dve kuće 118m2, plac 6 ari

Stojići, Okolina, Kosjerić

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija... više

27.000€ (228 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 77m2, 144000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

144.000€ (1 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Centar, Novi Sad

<p>Centar . Agenciska oznaka 1102300. Prodaje se dvosoban stan u Jevrejskoj ulici.Cena stana je 120000e+ 3% agencijsk aprovizija. Stan je na... više

120.000€ (2 608 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

132.500€ (1 743 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1/4 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

87.000€ (1 526 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Stan u izgradnji, centar, 57, 47m², prizemlje, 135.055€

Centar, Medijana, Niš

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od traženijih lokacija u gradu u neposrednoj blizini Grcke ambasade. Zgrada je u fazi... više

135.055€ (2 369 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/5 spratova

Građevinsko zemjište 12 ari, Zvečka, Obrenovac - 25 000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

* Na prodaju građevinsko zemljište u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 11.78 ara, dimenzija 81 x 14m2 * Do placa se moze doci industrijskom... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal na prometnoj lokaciji sa zakupcem

Centar, Paraćin

Pogodan za one koji žele da i dalje rentiraju lokal. Lokak se sastoji od dva spojena lokala površine 86m2 i 34m2 i 30m2 suterenskog dela. Lokal... više

85.000€ (566 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, UKNJIŽEN , JEDNOIPOSOBAN+Agencijsk aoznaka 1101289 . CENA STANA JE 130000E + 3% . Podaje se manji duplex stan u funkciji jednoiposobnog... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

STOPIRANA PRODAJA!!! TROSOBAN STAN BLIZU CENTRA

Selenča, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!!! STAN! Nedaleko od venca se prodaje trosoban stan od 76m2 na prvom spratu. Stan čini predsoblje, tri velike sobe, kupatilo,... više

74.300€ (977 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1.sprat

Kragujevac, Centar, , 3.0, 120m2, 130000EUR

Kragujevac

Agencijski ID: 126234, PR/, uknjizen, renoviran, parking, dvoriste/basta. Prodaje se poslovni prostor povrsine 120 m2, na odlicnoj lokaciji... više

130.000€ (1 083 €/m²)

  • 120m²