Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

113.810€ (3 671 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/8 spratova

Renoviran stan sa garažom i podrumom kod tehničke škole

Strelište, Jagodina

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

Prodaje se lokal u centru Kragujevca

Centar, Kragujevac

Prodaje se lokal površine 38m2 u centru Kragujevca. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade i poseduje izlog. U lokalu se trenutno nalazi frizerski... više

80.500€ (2 118 €/m²)

  • 38m²
  • .sprat

Tivat, Centar, Markuševina , 1.0, 27m2, 119700EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108992, I/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

119.700€ (4 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/2 spratova

Sopot, Sopot (mesto), Kneza miloša, 10a, 20000EUR

Sopot (mesto), Beograd

Agencijski ID: 120929, uknjizen, plac. U mogucnosti smo da vam ponudimo plac,na 1 km od centra u Opstine Sopot.Nepunih 150 metara od asfalta. Do... više

20.000€ (20 €/m²)

  • 1000m²

INDUSTRIJSKA HALA – MLADENOVAC - CENTAR

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Hala u Mladenovcu, nalazi se u neposrednoj blizini centra, u okviru industrijskog kompleksa nekadasnjeg jugoslovenskog tekstilnog giganta –... više

148.000€ (592 €/m²)

  • 250m²

Plac 10 ari, Obrenovac, Mala Moštanica – 20 000 €

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom reonu, površine 10 ari. Pravougaonog oblika, dimenzija 80 x 15 m. • Plac poseduje mogućnost za uvođenje struje,... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac uz glavni put Paraćin–Pojate – samo 1 km od centra

Striško naselje, Paraćin

Na prodaju parcela na izuzetnoj lokaciji, udaljena svega 1 km od centra Paraćina, uz glavni put koji povezuje Paraćin i Pojate. Plac se nalazi... više

59.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odličan Apartman- novogradnja, 32m2, vpr, Kopaonik, kod Kraljevih Čardaka

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju odličan apartman u neposrednoj blizini resorta - Kraljevih Čardaka. Izvanredan za izdavanje, jer se nalazi u prelepom okruženju,... više

65.000€ (2 031 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Centar, Bulevar kralja Petra I, 1.0, 36m2, 135000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117773, IV/, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking. Na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu – na Bulevaru Kralja Petra I,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

3.0. centar, stan u kući, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi... više

144.200€ (1 802 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova