Za upit 4326 Centar pronađeno 3562 oglasa

Prodaje se lokal u centru Kragujevca

Centar, Kragujevac

Prodaje se lokal površine 38m2 u centru Kragujevca. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade i poseduje izlog. U lokalu se trenutno nalazi frizerski... više

80.500€ (2 118 €/m²)

  • 38m²
  • .sprat

Rakovica, Centar, Mile Dimić, 1.5, 63m2, 120000 EUR

Centar, Beograd

Na prodaju lep, potpuno renoviran stan u centru Rakovice, u ulici Mile Dimić. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa tri stana na potkrovlju.... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobodjenja, 1.0, 34m2, 137000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132193, VIII/X, lift, terasa, uknjizen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastican. Izuzetan jednosoban... više

137.000€ (4 029 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 8/10 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Kosančić Ivana, 0.5, 30m2, 77500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjizen, novogradnja. Prodaje се stan uknjizen polusuteren kod Bulevara Oslobodjenja,30 m2,gradsko centralno... više

77.500€ (2 583 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Novi Sad, Centar, Pavla Papa, 2.0, 48m2, 115200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 95867, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Struktura: dvosoban stan sa dnevnim boravakom,... više

115.200€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

113.810€ (3 671 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/8 spratova

LOKAL NOVI SAD, 120000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 8089598. CENA 120 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen poslovni prostor u centru na par koraka od pešačke zone. Dva nivoa,... više

120.000€ (2 105 €/m²)

  • 57m²

Nov opremljen stan na Zlatiboru

Centar, Zlatibor

Ovaj prelepi jednoiposoban apartman se nalazi na planini Zlatibor, u prestižnoj i novoj zgradi koja pruža sve što vam je potrebno za vrhunski... više

95.000€ (2 065 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Zemun, Kalvarija, , 12m2, 19700EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

19.700€ (1 641 €/m²)

  • 12m²

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

Prodaje se garsonjera u Temerinu, 26m2

Centar, Temerin

Prodaja stanova Temerin – na prodaju renovirana garsonjera površine 25 m², smeštena u samom centru Temerina, na izuzetno traženoj i praktičnoj... više

81.600€ (3 138 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4.sprat

Tivat, Centar, Markuševina , 1.0, 27m2, 119700EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108992, I/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

119.700€ (4 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/2 spratova