Za upit 4326 Centar pronađeno 3564 oglasa

Retko u ponudi!Plac sa starom kućom i infrastrukturom

Širi centar, Jagodina

Na prodaju plac sa postojećim kućama na izuzetnoj lokaciji u Jagodini, u neposrednoj blizini Aqua parka. Lokacija je izuzetno atraktivna i pogodna... više

75.000€ (914 €/m²)

  • 82m²
  • .sprat

Čajetina, Zlatibor - Bele vode, 44m2

Širi centar, Zlatibor

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja... više

82.000€ (1 863 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lokal u centru Kragujevca, 17 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru Kragujevca, površine 17 m2. Lokal je renoviran, odmah spreman za rad. Uknjžen je, pogodan je za rezne delatnosti a... više

66.000€ (3 882 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Lokal, neposredna blizina centra, 38m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor u centru Kragujevca, površine 38 m2. Poslovni prostor je potpuno sređen i odmah spreman za obavljanje raznih delatnosti.... više

87.500€ (2 302 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje

Garsonjera NOVI SAD, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102510. cena 95.000eu +3% agencijske provizije. Odlična komplet opremljena garsonjera koja se nalazi u neposrednoj... više

95.000€ (3 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan VETERNIK, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog... više

95.000€ (1 862 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više... više

71.500€ (1 833 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju stan u srcu grada – sve bukvalno pred vašim vratima!

Centar, Jagodina

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja... više

81.184€ (1 623 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 9/9 spratova

Gradska lokacija, Centar, Oslobođenja, 2.0, 52m2, 115000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Kuća 89 m², Centar Jagodina, plac 4.37 a

Centar, Jagodina

Kuća se nalazi u Jagodini, u naselju Centar, na odličnoj lokaciji blizu svih sadržaja, škole i vrtića, uz sam put. Miran kraj čini je pogodnom... više

115.000€ (1 292 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Odličan plac za gradnju/Širi centar

Širi centar, Jagodina

Jedinstven plac za gradnju. Siri centar, moguc svaki dogovor. više

108.000€ (60 €/m²)

  • 1800m²

Jednosoban stan NOVI SAD, 88400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti... više

88.400€ (3 048 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 4/5 spratova