Za upit 4326 Centar pronađeno 3564 oglasa

Građevinski plac 33 ara, Obrenovac, Barič– 16 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 33 ara u Bariču. • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim panoramskim pogledom, idealan za vikendicu.... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

63.720€ (1 355 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova

Kuća 159m2, 18 ari, Mislođin, Obrenovac - 54.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Otkrijte pravi raj na zemlji – kuća od 159m², smeštena na 18 ari prelepog placa na blagom uzvišenju u Mislodjinu, pruža jedinstveni pogled koji... više

54.000€ (339 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

Hitno se prodaje- može zamena za stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

Prizemlje se sasroji od dnevnog boravka, kuhinre, trpezarije, kupatila, hodnika. Iz dnevnog boravka postoji hodnik koji vodi na sprat. Na spratu... više

80.000€ (323 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

Zemun, Centar, Radoja Dakića, 2.0, 43m2, 114900EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjizen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje... više

114.900€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Planina, Centar, Krfska, 1.5, 53m2, 115000 EUR

Centar, Zlatibor

U ponudi stan u centru Zlatibora. U potpunosti nov stan, neuseljavan. Odličan za investiciju. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak,... više

115.000€ (2 169 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 86520€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1098818 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Garsonjera u užem delu Centra, u blizini pešačke zone. Prodaje se potpuno... više

86.520€ (3 605 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Centar - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001064

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Miroslava Antića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednoiposoban stan opremljen novim nameštajem. Pozicioniran... više

113.300€ (4 196 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C207 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 2/4 spratova

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3245 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3245 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena.,... više

15.000€ (4 €/m²)

  • 3245m²

Prodaje se lokal u centru Kragujevca

Centar, Kragujevac

Prodaje se lokal površine 38m2 u centru Kragujevca. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade i poseduje izlog. U lokalu se trenutno nalazi frizerski... više

80.500€ (2 118 €/m²)

  • 38m²
  • .sprat

Dve kuće u Ćupriji na prodaju

Širi centar, Ćuprija

Dve nezavisne stambene jedinice, ukupne površine 140m2 sa garažom površine 30m2. Prva kuća se sastoji iz kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

75.000€ (535 €/m²)

  • 140m²
  • /2 spratova