Murgaš, Okolina, Ub
• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 14,26 ara u Murgašu, opština Ub, približnih dimenzija 21x67m. • Lokacija: Plac se nalazi na 3,8... više
15.000€ 0 €/m²)
Centar, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Savska, 2.5, 43 m2, bez terase, SUT od VI spratova, cg, telefon, lift, interfon, ktv, internet,... više
99.990€ (2 325 €/m²)
Centar, Soko Banja, Sokobanja
Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 30 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više
65.000€ (2 166 €/m²)
Centar, Soko Banja, Sokobanja
Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 31 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više
65.000€ (2 096 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju poslovni prostor od 52 m2 na dobroj lokaciji kod glavne Autobuske stanice, Železničke stanice, i robne kuće Tri o. Prostor se sastoji... više
65.000€ (1 250 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju stan površine 54m² + 12m² terasa, smešten na petom spratu stambene zgrade bez lifta, u samom centru grada. Stan ima funkcionalan... više
107.000€ (1 981 €/m²)
Centar, Apatin, Apatin
Apatin bez posrednika prodajemo kuću na placu 650 m2 koja se nalazi u neposrednoj blizini Dunavske obale i svih naj atraktivnih sadržaja na... više
55.000€ (218 €/m²)
Centar, Zlatibor
Na prodaju komplet opremljen apartman površine 34 m², koji se nalazi na petom spratu pružajući vam mogućnost za mir, odmor i prelep pogled na... više
73.000€ (2 147 €/m²)
Centar, Sombor
Peodaje se poslovni prostor površine 101m2 u centru grada,nekadašnja diskote Zebra.Nalazi se na frekventnoj lokaciji,idealan za različite delatnosti... više
103.000€ (1 019 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom... više
113.500€ (2 270 €/m²)
Centar, Novi Sad
U centru Novog Sada, na Starom Gradu, prodaje se ulični lokal od 17 m² u prizemlju, u Gajevoj 16. Lokal izlazi na dve prometne ulice, Jevrejsku... više
64.600€ (3 800 €/m²)
Pančevo
Agencijski ID: 130214, struja, kanalizacija, uknjizen. Povrsina placa 427m2. Gradjevinsko zemljiste. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više
95.000€ (237 €/m²)