Vranić, Beograd
Agencijski ID: 120934, uknjizen, njiva. Plac u Vranicu jako blizu centra. Od asfalta je na 60m a od struje i vode na 100m. Front je oko 40m.... više
12.750€ (2 €/m²)
Centar, Jagodina
Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen... više
60.000€ (600 €/m²)
Centar, Kopaonik, Kopaonik
Na prodaju kvalitetan jednoiposoban stan, apartman na Kopaoniku, u viked naselju, lokacija Čajetinska česma, na prvom spratu od... više
64.000€ (2 000 €/m²)
Širi centar, Kopaonik
Prodaje se luksuzan apartman na Kopaoniku, u vikend naselju, u kompleksu Milmari resort. Nalazi se na drugom spratu. Stan je površine 32m2 i... više
70.500€ (2 203 €/m²)
Ruma, Ruma
Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više
90.130€ (373 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Na prodaju je funkcionalan i komforan stan od 60m² + 3 terase, savršeno raspoređen za moderan život. Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom,... više
70.000€ (1 166 €/m²)
Centar, Paraćin
Na prodaju trosoban stan u strogom centru grada sa prelepim pogledom na grad. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje,... više
72.000€ (1 200 €/m²)
Centar, Apatin
Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a... više
72.000€ (600 €/m²)
Centar, Zlatibor
Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji.... više
91.670€ (2 291 €/m²)
Pravni fakultet, Medijana, Niš
Na prodaju stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više
110.000€ (1 666 €/m²)
Centar, Kragujevac
U ponudi je jednoiposoban stan površine 49 m², koji se nalazi na prvom spratu novije zgrade sa liftom i garažnim mestom. Stan poseduje terasu... više
100.000€ (2 040 €/m²)