Centar, Zlatibor
Funkcionalan, potpuno namešten, neuseljavan stan u novoizgrađenoj zgradi, 400m od samog centra Zlatibora. Uknjižen na 33m2 plus 19m2 pripadajuće... više
79.000€ (2 393 €/m²)
Stubline, Obrenovac, Beograd
Na prodaju plac površine 54,38 ari, smešten na lepom i mirnom mestu. Dimenzije placa su približno 18 x 300 metra. Na oko 700 m, nalaze se centar... više
40.000€ 0 €/m²)
Brzeće, Okolina, Kopaonik
Apartman C321 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više
42.790€ (2 377 €/m²)
Centar, Kragujevac
Na prodaju stan u centru Kragujevca, na jednoj od najtraženijih lokacija, u neposrednoj blizini Prve kragujevačke gimnazije, pozorišta i Ambulante... više
85.000€ (2 656 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 15m2 i sastoji... više
50.000€ (3 333 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više
84.000€ (2 000 €/m²)
Centar, Sombor
Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više
56.650€ (442 €/m²)
Centar, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara... više
85.490€ (3 419 €/m²)
Centar, Sombor
Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik,... više
61.800€ (1 084 €/m²)
Novo selo, Palilula, Niš
Na prodaju objekat u glavnoj ulici nas.9.maj ( Novo selo), u funkciji poslovnog prostora - lokala, pogodnog za različite delatnosti... više
75.000€ (974 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 127915, garazno mesto. Prodaje se garaza 12.5 kvm,u novogradnji. Teretni auto lift. Nije klackalica.Cena je bez PDV a. PDV je... više
40.000€ (3 333 €/m²)
Centar, Paraćin
Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno... više
64.000€ (1 333 €/m²)